Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

POMÓŻMY KRZYSZTOFOWI !!!

Zawsze chętnie włączamy się w akcje charytatywne, których celem jest pomoc ludziom potrzebującym i chorym. Będziemy nadal starali się czynić wszystko co w naszej mocy, aby osoby te uzyskały odpowiednią pomoc.

W marcu zwracaliśmy się do Was z apelem by przekazać 1% swojego podatku na rzecz małego Wiktorka (syna zawodnika Stali Ostrów, który urodził się z wadą genetyczną, a jego rehabilitacja wymagała dużych nakładów finansowych). Tym razem prosimy Was, abyście pomogli ciężko choremu Krzysztofowi Kominowi.

W 2004 roku zdiagnozowano u Niego padaczkę lekooporną, w ubiegłym roku stwardnienie rozsiane. Spustoszenie, które poczyniło to ostatnie nie da się już cofnąć. Można jednak zatrzymać/złagodzić ataki padaczki.

Choć Krzysztof stale przyjmuje leki, to nie są one do końca skuteczne. Ataki epilepsji zdarzają się codziennie –często częściej niż jeden raz. W takim nasileniu w jakim występują obecnie zagrażają jego życiu. Jego szansą jest wszczepienie stymulatora nerwu błędnego, który mógłby zapewnić Krzysiowi życie bez ataków. Czas oczekiwania na zrefundowanie operacji przez NFZ wynosi ok. 10 lat, co przy obecnym stanie zdrowia Krzysztofa wydaje się wiecznością. Rodziny nie stać na sfinansowanie płatnej operacji, której koszt wynosi 48 623 zł.

W związku z powyższym zwracamy się do Was, abyście okazali swoje dobre serce i przelali choćby niewielką kwotę na ratowanie jego życia. Prosimy Was, abyście uczynili to w miarę prędko, bo częstotliwość ataków Krzysia wzrasta, a zebrane dotychczas pieniądze oscylują w granicach zaledwie 15 000 zł.

WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ  NA KONTO:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”
77-400 Złotów Stawnica 33
nr 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Z dopiskiem „ Krzysztof Komin nr 367/K -darowizna na operację”
Nazwa i adres banku: Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo/ odział Złotów

Więcej o Krzysztofie możecie dowiedzieć się pod tym adresem: http://krzysztofkomin.strefa.pl/

Informacje o Nim ukazały się także w mediach (TVP3 Poznań – Teleskop z 21.08.2012 i 23.08.2012, TVP2 Panorama Teleskop 23.08.2012, portal internetowy - http://www.codziennypoznan.pl),
Materiały z tych emisji można zobaczyć pod poniższymi linkami:

Oprócz przekazów pieniężnych możecie pomóc w inny, równie ważny sposób. Udostępniajcie powyższą informację dalej – na Facebook’u, na innych portalach społecznościowych i forach (wszędzie tam, gdzie chcecie i możecie, nie łamiąc przy tym prawa i regulaminów). Apel na facebook’u znajduje się m.in pod tym adresem: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=200328630098462&set=a.200328626765129.47337.100003639798808&type=1&theater. Można go udostępniać do woli.

Im więcej ludzi dobrej woli tym większe szanse na życie dla Krzyśka i jego powrót do normalnego życia!

Z góry serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie