Najnowszy post

Kulturalne podsumowania roku 2020 w gminie Przygodzice. Wywiad z Robertem Karczmarkiem dyrektorem GOK

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa wiele branż nie może normalnie funkcjonować. W mediach najwięcej mówi się o podmiotach działających w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Mniej i tak trochę po macoszemu mówi się o szeroko rozumianej kulturze. Tymczasem wiele instytucji kultury od dłuższego czasu jest zamkniętych, niektóre przeniosły swoją działalność do przestrzeni wirtualnej. Jak w tych trudnych warunkach radzi sobie Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach? O problemach, z jakimi borykał się GOK w 2020 roku, o podjętych środkach zaradczych oraz o wyzwaniach jakie postawił sobie w 2021 roku z jego dyrektorem Robertem Kaczmarkiem rozmawiał Grzegorz Kowalski.

Lepsza strona Gminy Przygodzice ? [LINK]

Od dziś oficjalna strona internetowa samorządu Gminy Przygodzice - www.przygodzice.pl - zmienia swoją szatę graficzną. Z białej, typowo newsowej, na bardziej kolorową, pełną multimedialnych widżetów. Sporych rozmiarów okno, w którym pojawiają się najciekawsze fotografie Tomasza Wojtasika, fotoreportera PAP-u, choć przez moment zatrzyma każdego internautę skupiając uwagę na zmieniających się obrazach-historiach. Na 4 główne moduły podzielono menu strony. Witryna jest naszym zdaniem przejrzysta, ale najlepiej ocenicie ją Wy.


Niestety znika banner z przelatującym nad gminą boćkiem. To był największy urok starej strony. 


Trzeba iśc do przodu i w tym kierunku idzie także nowa odsłona przygodzice.pl - takie jest nasze zdanie. Jak udało nam się dowiedzieć wybór kolorystyki należał do wójta Krzysztofa Rasiaka. Oceńcie sami pod www.przygodzice.pl

19.11.2012


19.11.2012

19.11.2012

Komentarze

  1. Kto sie nie rozwija lub stoi w miejscu to się zwija. Nowa strona ma lżejszy kolor, jest bardziej przyjazna "środowisku" oraz nowocześniejszy wygląd. Mnie się podoba..

    OdpowiedzUsuń
  2. Tamta newsowa odsłona z charakterystycznym boćkiem latającym nad gminą była urocza, ale nowa odsłona też daje radę :)

    Takie nasze zdanie. Kolorystyka może nie nasza, ale zieleń kojarzy się pozytywnie.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie