Najnowszy post

Zielone światło dla budowy dalszego odcinka S11 w kierunku Kępna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uzyskała właśnie ważną decyzję, która otwiera drogę do budowy kolejnego odcinka S11. Chodzi o ekspresówkę w kierunku Kępna, która zupełnie zmieni charakter Antonina. Wieś nie będzie już miejscowością przy drodze krajowej, co może znacznie zmienić życie jej mieszkańców na lepsze. Czy pozycja turystyczna Antonina jest wypracowana na tyle, aby utrzymał status miejscowości idealnej do wypoczynku? 

Lepsza strona Gminy Przygodzice ? [LINK]

Od dziś oficjalna strona internetowa samorządu Gminy Przygodzice - www.przygodzice.pl - zmienia swoją szatę graficzną. Z białej, typowo newsowej, na bardziej kolorową, pełną multimedialnych widżetów. Sporych rozmiarów okno, w którym pojawiają się najciekawsze fotografie Tomasza Wojtasika, fotoreportera PAP-u, choć przez moment zatrzyma każdego internautę skupiając uwagę na zmieniających się obrazach-historiach. Na 4 główne moduły podzielono menu strony. Witryna jest naszym zdaniem przejrzysta, ale najlepiej ocenicie ją Wy.


Niestety znika banner z przelatującym nad gminą boćkiem. To był największy urok starej strony. 


Trzeba iśc do przodu i w tym kierunku idzie także nowa odsłona przygodzice.pl - takie jest nasze zdanie. Jak udało nam się dowiedzieć wybór kolorystyki należał do wójta Krzysztofa Rasiaka. Oceńcie sami pod www.przygodzice.pl

19.11.2012


19.11.2012

19.11.2012

Komentarze

  1. Kto sie nie rozwija lub stoi w miejscu to się zwija. Nowa strona ma lżejszy kolor, jest bardziej przyjazna "środowisku" oraz nowocześniejszy wygląd. Mnie się podoba..

    OdpowiedzUsuń
  2. Tamta newsowa odsłona z charakterystycznym boćkiem latającym nad gminą była urocza, ale nowa odsłona też daje radę :)

    Takie nasze zdanie. Kolorystyka może nie nasza, ale zieleń kojarzy się pozytywnie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie