Najnowszy post

Jak do tej pory mamy mokry i zimny rok 2023 w Gminie Przygodzice

Mamy już prawie koniec maja, a prawdziwej wiosny jak nie widać, tak nie widać.  Maj w tym roku jest wyjątkowo zimny i stosunkowo mokry, przynajmniej w porównaniu z ostatnim dziesięcioleciem. Pamiętam, że bywały już jednak takie maje w przeszłości i to w cale nie zwiastowało niczego złego. Ale trochę narzekamy, że powinno być ciepło, a nie jest. Cieszą się natomiast właściciele niektórych upraw: mokry maj może oznaczać dobre zbiory. Zadowoleni są też leśnicy: po raz pierwszy od wielu lat zapełniły się leśne akweny m.in.  staw Piec Dolny w okolicach miejscowości Strugi pomiędzy Przygodzicami a Antoninem.

"Nażarci nie na żarty" i ich piramida [LINK]

Uczniowie Zespołu Szkół w Jankowie Przygodzkim stoją przed szansą wygrania kolejnych urządzeń pomocniczych dla swojej placówki. Wcześniej (m.in.) wasze głosy pozwoliły im na wejście do ścisłego finału i wygranie tablicy multimedialnej oraz innych gadżetów za około 12 tysięcy złotych. Teraz rusza kolejna edycja akcji  "Tesco dla szkół". Młodzież z Jankowa Przygodzkiego zgłosiła także swój pomysł. Zrealizowała film "Nażarci nie na żarty". Można go zobaczyć klikając na link poniżej, natomiast pomóc uczniom z Jankowa klikając codziennie w odpowiednie miejsce. Szczegóły poniżej. Głosujcie! To jedyny film z naszej gminy. Zobacz jak buduje się piramidę żywieniową
Więcej info:

http://stowarzyszenie.jankowprzygodzki.pl/news.php?readmore=710Głosy oddajemy codziennie! 

1. Wejdź w link: http://www.tescodlaszkol.pl/zaloz-konto,1/
2. Zarejestruj się
3. Potwierdź link aktywacyjny ,który własnie dostałeś na e-mail ,który podałeś w rejestracji.
4. Zmień hasło
5. Wejdź w ten link i oddaj głos TUTAJ
6. Powtarzaj Piątą czynność codziennie do 17.12.2012 i udostępniaj ten post aby zobaczyli to Twoi znajomi ;)

Komentarze

  1. Nie rozumiem-po co potrzebna jest rejestracja z imienia , nazwiska i jeszcze daty urodzenia?? Przecież jest ochrona danych osobowych, i każdy ma prawo do swojej prywatności!! Poprzednio tego nie było i może PRZEZ TO " WŁAŚNIE WYGRALI"?? Jakieś dziwne-nowe przepisy! Mogę głosować codziennie, ale w imię "czego"??- z danymi osobowymi??

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie