Najnowszy post

Zielone światło dla budowy dalszego odcinka S11 w kierunku Kępna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uzyskała właśnie ważną decyzję, która otwiera drogę do budowy kolejnego odcinka S11. Chodzi o ekspresówkę w kierunku Kępna, która zupełnie zmieni charakter Antonina. Wieś nie będzie już miejscowością przy drodze krajowej, co może znacznie zmienić życie jej mieszkańców na lepsze. Czy pozycja turystyczna Antonina jest wypracowana na tyle, aby utrzymał status miejscowości idealnej do wypoczynku? 

"Nażarci nie na żarty" i ich piramida [LINK]

Uczniowie Zespołu Szkół w Jankowie Przygodzkim stoją przed szansą wygrania kolejnych urządzeń pomocniczych dla swojej placówki. Wcześniej (m.in.) wasze głosy pozwoliły im na wejście do ścisłego finału i wygranie tablicy multimedialnej oraz innych gadżetów za około 12 tysięcy złotych. Teraz rusza kolejna edycja akcji  "Tesco dla szkół". Młodzież z Jankowa Przygodzkiego zgłosiła także swój pomysł. Zrealizowała film "Nażarci nie na żarty". Można go zobaczyć klikając na link poniżej, natomiast pomóc uczniom z Jankowa klikając codziennie w odpowiednie miejsce. Szczegóły poniżej. Głosujcie! To jedyny film z naszej gminy. Zobacz jak buduje się piramidę żywieniową
Więcej info:

http://stowarzyszenie.jankowprzygodzki.pl/news.php?readmore=710Głosy oddajemy codziennie! 

1. Wejdź w link: http://www.tescodlaszkol.pl/zaloz-konto,1/
2. Zarejestruj się
3. Potwierdź link aktywacyjny ,który własnie dostałeś na e-mail ,który podałeś w rejestracji.
4. Zmień hasło
5. Wejdź w ten link i oddaj głos TUTAJ
6. Powtarzaj Piątą czynność codziennie do 17.12.2012 i udostępniaj ten post aby zobaczyli to Twoi znajomi ;)

Komentarze

  1. Nie rozumiem-po co potrzebna jest rejestracja z imienia , nazwiska i jeszcze daty urodzenia?? Przecież jest ochrona danych osobowych, i każdy ma prawo do swojej prywatności!! Poprzednio tego nie było i może PRZEZ TO " WŁAŚNIE WYGRALI"?? Jakieś dziwne-nowe przepisy! Mogę głosować codziennie, ale w imię "czego"??- z danymi osobowymi??

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie