Najnowszy post

Kulturalne podsumowania roku 2020 w gminie Przygodzice. Wywiad z Robertem Karczmarkiem dyrektorem GOK

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa wiele branż nie może normalnie funkcjonować. W mediach najwięcej mówi się o podmiotach działających w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Mniej i tak trochę po macoszemu mówi się o szeroko rozumianej kulturze. Tymczasem wiele instytucji kultury od dłuższego czasu jest zamkniętych, niektóre przeniosły swoją działalność do przestrzeni wirtualnej. Jak w tych trudnych warunkach radzi sobie Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach? O problemach, z jakimi borykał się GOK w 2020 roku, o podjętych środkach zaradczych oraz o wyzwaniach jakie postawił sobie w 2021 roku z jego dyrektorem Robertem Kaczmarkiem rozmawiał Grzegorz Kowalski.

"Nażarci nie na żarty" i ich piramida [LINK]

Uczniowie Zespołu Szkół w Jankowie Przygodzkim stoją przed szansą wygrania kolejnych urządzeń pomocniczych dla swojej placówki. Wcześniej (m.in.) wasze głosy pozwoliły im na wejście do ścisłego finału i wygranie tablicy multimedialnej oraz innych gadżetów za około 12 tysięcy złotych. Teraz rusza kolejna edycja akcji  "Tesco dla szkół". Młodzież z Jankowa Przygodzkiego zgłosiła także swój pomysł. Zrealizowała film "Nażarci nie na żarty". Można go zobaczyć klikając na link poniżej, natomiast pomóc uczniom z Jankowa klikając codziennie w odpowiednie miejsce. Szczegóły poniżej. Głosujcie! To jedyny film z naszej gminy. Zobacz jak buduje się piramidę żywieniową
Więcej info:

http://stowarzyszenie.jankowprzygodzki.pl/news.php?readmore=710Głosy oddajemy codziennie! 

1. Wejdź w link: http://www.tescodlaszkol.pl/zaloz-konto,1/
2. Zarejestruj się
3. Potwierdź link aktywacyjny ,który własnie dostałeś na e-mail ,który podałeś w rejestracji.
4. Zmień hasło
5. Wejdź w ten link i oddaj głos TUTAJ
6. Powtarzaj Piątą czynność codziennie do 17.12.2012 i udostępniaj ten post aby zobaczyli to Twoi znajomi ;)

Komentarze

  1. Nie rozumiem-po co potrzebna jest rejestracja z imienia , nazwiska i jeszcze daty urodzenia?? Przecież jest ochrona danych osobowych, i każdy ma prawo do swojej prywatności!! Poprzednio tego nie było i może PRZEZ TO " WŁAŚNIE WYGRALI"?? Jakieś dziwne-nowe przepisy! Mogę głosować codziennie, ale w imię "czego"??- z danymi osobowymi??

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie