Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Poziom, jakiego jeszcze nie było! Podsumowanie konkursu fotograficznego

Zdjęcia Gabrysi Sroki, Natalii Gruchot oraz Ewy Kryszkiewicz zyskały największe uznanie jury podczas tegorocznej edycji konkursu fotograficznego "Gmina Przygodzice w zimowej scenerii. Zima wcale nie taka zła". Zaraz za nimi uplasowały się fotki Zuzi Garbaciak i Wiktorii Moś, które tym samym zasłużyły na solidne wyróżnienie. We wtorek 12 marca odbyło się podsumowanie konkursu, podczas którego rozdano nagrody i wyróżnienia. Każdy z uczestników otrzymał swoje zdjęcie powiększone i wydrukowane na dużym formacie. Oprócz tego był puchar za najlepszą fotkę, książki i gość popołudnia - Ania Kłopocka (Zielona Żyrafa), która przez pryzmat zdjęć żużlowych opowiadała o krótkim i długim czasie naświetlania. Kto nie był, ten niech żałuje! Nagrody do odebrania w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach. Tak tegoroczną kompetycję oceniło jury w składzie: Krzysztof Rasiak - wójt gminy Przygodzice, Barbara Duczmal - dyrektor GZEAS, Robert Kaczmarek - radny gminy Przygodzice i jeden z pomysłodawców konkursu, Tomasz Wojtasik - fotoreporter Polskiej Agencji Prasowej, redaktor naczelny "Głosu Naszej Gminy" oraz Tomasz Wojciechowski - administrator bloga www.gminaprzygodzice.info i drugi z pomysłodawców konkursu fotograficznego. To był z pewnością najmocniejszy (pod względem poziomu) z dotychczasowych konkursów. Tak ocenialiśmy.

NAGRODYI miejsce - Gabrysia Sroka "No to frrrr" (74 punkty na 80)
Nagrody: zdjęcie w formacie 60x90 cm, puchar wójta gminy, książki, film "Rytmy Natury w Dolinie Baryczy Artura Homana

II miejsce  - Natalia Gruchot (70 punktów na 80)
nagrody: zdjęcie w dużym formacie, książki

III miejsce - Ewa Kryszkiewicz (69 punktów na 80)
nagrody: zdjęcie w dużym formacie, książki


WYRÓŻNIENIA

wyróżnienie - Wiktoria Moś  (68 punktów na 80)


wyróżnienie - Zuzanna Garbaciak (67 punktów na 80)

A oto wszystkie prace nadesłane na zimową edycję konkursu!Oto kilka fotek z podsumowania konkursu i prezentacji Anny Kłopockiej, która mówiła, żeby za wszelką cenę "łapać" swoją szansę. Jeśli nie zaczniesz wysyłać swoich fotek gdziekolwiek, to jak mają Cię odkryć?


Warto dodać, że nagrody ufundowali: wójt Gminy Przygodzice Krzysztof Rasiak, Robert Kaczmarek oraz Jarosław Grabarek - www.enstudio.eu

Komentarze

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie