Najnowszy post

Zielone światło dla budowy dalszego odcinka S11 w kierunku Kępna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uzyskała właśnie ważną decyzję, która otwiera drogę do budowy kolejnego odcinka S11. Chodzi o ekspresówkę w kierunku Kępna, która zupełnie zmieni charakter Antonina. Wieś nie będzie już miejscowością przy drodze krajowej, co może znacznie zmienić życie jej mieszkańców na lepsze. Czy pozycja turystyczna Antonina jest wypracowana na tyle, aby utrzymał status miejscowości idealnej do wypoczynku? 

Foto-warsztaty z sukcesem [FOTO+WIDEO]

W dniach od 31.05 do 01.06.2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach odbyły się warsztaty fotograficzne pod okiem profesjonalnego fotografa – Mateusza Graczyka z Kowar pod czeską granicą. Przez kilka godzin amatorzy "pstrykania fotek" mieli okazję zasięgnąć teoretycznej wiedzy, którą później będą mogli wykorzystać w praktyce. Pomysłodawcą warsztatów był znany z innowacyjnych działań na rzecz dzieci, młodzieży i pozostałych mieszkańców radny z Przygodzic – Robert Kaczmarek.


Zajęcia miały charakter otwarty i zapewne każdy z uczestników znalazł cos dla siebie. Oprócz typowej nauki fotografii, wszyscy mieli okazję poznać technikę zdjęć plenerowych, studyjnych oraz makro. Dodatkowo uczestnikom warsztatów przybliżono efekty zdjęciowe, przydatne w półprofesjonalnej fotografii.

Niewątpliwym sukcesem warsztatów było wielkie zaangażowanie uczestników oraz bardzo ciekawe spojrzenie na każde ze zrobionych zdjęć. Efektem zajęć było zrobienie takich ujęć, które przedstawiają jakąś historię i to zadanie wszyscy zdali na piątkę z plusem, co widać na załączonych fotografiach.

- Cieszę się, że w warsztatach wzięła udział tak duża grupa mieszkańców gminy i terenów ościennych. Każda osoba wniosła w nie swój charakter i osobowość – powiedział pomysłodawca projektu Robert Kaczmarek.

To pierwsza taka inicjatywa (oprócz ubiegłorocznego Foto-Busa) i zapewne nie ostatnia - zapewniają organizatorzy. A oto efekty warsztatów :) Komentarze

 1. Robert jesteś Wielki, gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłem, świetnie się bawiłem, a przede wszystkim zyskałem fachową wiedzę :) Dzięki Robert za realizowanie takich projektów.

  Pozdrawiam
  M.S.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tomek Wojciechowski5 czerwca 2013 15:53

  Pomijając już fakt, że był to doskonały pomysł, naprawdę można było się tam sporo nauczyć :)
  Gratuluję i życzę wszystkim uczestnikom :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie