Najnowszy post

Zielone światło dla budowy dalszego odcinka S11 w kierunku Kępna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uzyskała właśnie ważną decyzję, która otwiera drogę do budowy kolejnego odcinka S11. Chodzi o ekspresówkę w kierunku Kępna, która zupełnie zmieni charakter Antonina. Wieś nie będzie już miejscowością przy drodze krajowej, co może znacznie zmienić życie jej mieszkańców na lepsze. Czy pozycja turystyczna Antonina jest wypracowana na tyle, aby utrzymał status miejscowości idealnej do wypoczynku? 

Srebrna Kasia znów wśród najlepszych [FOTO+WIDEO]

fot. www.geebeefoto.nl
Kasia Pawłowska znów w świetnej dyspozycji! Wczoraj na rozpoczęcie Mistrzostw Europy Elity w holenderskim Apeldoorn wspólnie z czterema innymi reprezentantkami Polski wywalczyła srebrny medal w wyścigu drużynowym na dochodzenie. Polki w finale były gorsze jedynie od Brytyjek. Na trzecim stopniu podium stanęły zaś Rosjanki. To wyjątkowo dobry początek Mistrzostw Elity. Dziś Kasia Pawłowska startuje w konkurencji omnium. Mamy nadzieję, że nie jest to jej ostatni medal :) Zobacz, jak Kasia cieszy się ze srebrnego krążka.Zmagania Kasi można podglądać NA ŻYWO na kanale YT:


Polki wystąpiły w składzie: Eugenia Bujak, Katarzyna Pawłowska, Małgorzata Wojtyra, Edyta Jasińska i Natalia Rutkowska. Internetowy portal Polskiego Związku Kolarskiego napisał dziś:

"Polki w eliminacjach wykręciły drugi czas - 4:38:229, przygrywając tylko z Brytyjkami, a wyprzedzając Rosjanki. W finale Brytyjki ponownie były lepsze i wywalczyły złoto. W decydującym biegu, biało-czerwone pojechały o 3 sekundy szybciej niż w eliminacjach, ale to było za mało, by pokonać zawodniczki z Wielkiej Brytanii (Katie Archibald, Elinor Barker, Danielle King, Joanna Rowsell i Laura Trott), które pobiły rekord świata. Brąz zawisł na szyi Rosjanek"
Bardzo cieszy nas postawa Kasi Pawłowskiej, która bez powodzenia zakończyła ostatnie mistrzostwa w kolarstwie szosowym. Wszystko przez kontuzję, której zawodniczka GSD Calisto nabawiła się podczas upadku w jednym z wyścigów. 

Dziś Kasia startuje w konkurencji omnium. Na naszym kanale YT można zobaczyć ceremonię medalową po wyścigu. Zobacz jak Kasia cieszy się z drugiego miejsca! 

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie