Najnowszy post

Seniorzy powyżej 80. roku życia mogą się już zapisać do szczepień przeciwko COVID-19

Seniorzy powyżej 80. roku życia mogą od dziś zapisywać się na szczepienia przeciwko COVID-19. Kolejek nie ma. Dziś przed 8:00 rano spotkałem idąc do apteki tylko starsze małżeństwo, które przyszło się zapisać. Procedura jest prosta i opisaliśmy ją na blogu. Choć powiem Wam szczerze: wierzę w seniorów, ale nie wyobrażam sobie, że mój niespełna osiemdziesięcioletni Dziadek wchodzi na Internetowe Konto Pacjenta, zakłada profil zaufany i zapisuje się na szczepienia. Na szczęście można telefonicznie lub osobiście u lekarza POZ.

Wielka Akcja Charytatywna z pomocą dla Pauli i Oli - "Jeśli mogę to Pomogę"

Całą akcję zaczynamy od charytatywnej zumby, która odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach, 27 października o godz. 16.00. Kolejne wydarzenia to zabawa charytatywna w listopadzie i Mikołajki w grudniu. Wszystkie zebrane pieniążki przeznaczamy na chore dziewczynki z Przygodzic! Cały czas można wpłacać też pieniążki na wyszczególnione na plakatach konto bankowe, które zostało utworzone przez Radę Rodziców przy Gimnazjum w Przygodzicach. Z całego serca liczymy na Waszą pomoc! Pokażmy, że potrafimy pomagać! Szczegóły poniżej...
Zbieramy środki na leczenie dwóch wspaniałych gimnazjalistek, które jeszcze niedawno wraz ze swoimi mamami i z nami brały udział w zajęciach zumby. Ola cierpi na wadę serca i jest po operacji wszczepienia zastawek. Potrzebne są środki na dalsze leczenie. Paula zmaga się z chorobą nowotworową, a środki potrzebne są do walki. Pomóżmy tak, jak potrafimy najlepiej - tańcząc zumbę...W listopadzie odbędzie się zabawa taneczna z loteria fantową.


W grudniu natomiast charytatywne Mikołajki.


Do Państwa domów trafią też cegiełki, z prośbą o wielką pomoc i uczestnictwo we wszystkich wydarzeniach. Pokażmy, że potrafimy pomóc chorym dziewczynką, które zmagają się z ciężkimi chorobami!


Komentarze

  1. Panie Robercie dziękujemy za wielkie zaangażowanie i za to, że ma Pan tak wielkie serce:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moi drodzy 9 listopada 2013 roku odbędzie się zabawa taneczna z ktorej cały dochód będzie przeznaczony na leczenie dwóch fantastycznych młodych dziewczyn Pauli i Oli , które zmagają się z chorobą. Nie każdy z nas będzie w stanie na niej byc ale możemy przyłączyć sie do niej fundujac fanty na losy !!!! Im więcej ich będzie tym więcej pieniędzy będzie zebrane na ich leczenie !!... NIE BĄDZMY OBOJETNI ....... NIGDY NIE WIADOMO CO KAŻDEGO Z NAS MOŻE SPOTKAĆ . UDOSTEPNIJCIE TO DALEJ ....MAM NADZIEJE ZE GOK BEDZIE W STANIE POMIESCIC FANTY ........

    OdpowiedzUsuń
  3. Jestem za takimi akcjami jeżeli można komuś pomóc.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie