Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

"Chcemy sali" - krzyczą w mediach dzieci z przygodzickiej podstawówki

Dziś w samo południe przy budynku Szkoły Podstawowej w Przygodzicach miał miejsce wcale nie cichy protest mieszkańców tej miejscowości oraz młodzieży. Były lokalne media oraz wójt. Dzieciaki z transparentami krzyczały "My chcemy sali" i trudno im się dziwić, bo przecież to jedyna duża szkoła, która takiego obiektu nie ma. Po kontrowersyjnej decyzji radnych gminy Przygodzice zawrzało. Poniżej linki do materiałów w lokalnych mediach. Na razie tylko te internetowe, wkrótce powinny się pojawić także relacje prasowe. 


Pierwsza relacja pojawiła się na portalu wlkp24.info. Do prawidłowego odtwarzania filmiku potrzebna jest aktualizacja przeglądarki internetowej oraz Adobe Flasha. Nie wskazane jest też używanie blockerów treści, np. AdBlocker.

http://wlkp24.info/aktualnosci/6877,mieszkancy-oburzeni-decyzja-radnych-protest-w-przygodzicach-.html

Tutaj wersja YT:



Tutaj druga relacja telewizyjna na portalu ostrow24.tv. Żadnych problemów technicznych facebookowicze nie przedstawiali.

http://www.ostrow24.tv/film/8343-spor-o-sale-gimnastyczna.html


Oto dzisiejszy materiał na antenie TV Proart.


Komentarze

 1. Pan Błaszczuk - hehehehe Mniej niż zerooo, mniej niż zerooo oooo. Trzreba i innych tutaj dołączyć - Kuźwa PRYWACIARZE

  OdpowiedzUsuń
 2. Radny Sebastianie Bartkowiak - czego się tak boisz rozmawiając przez telefon?. Aż przykro Cię chłopie słuchać, najważniejsza jest prywata Twoje motto wyborcze na następne wybory - "NIE BO NIE"

  OdpowiedzUsuń
 3. Czego czepiacie się radnego Bartkowiaka, głosował jak inni radni z jego grupy. Jeśli chodzi o Pana radnego Bartkowiaka to jest bardzo poważaną osobą w swojej miejscowości Antoninie i nie tylko w tej miejscowości, bardzo często udziela się społecznie w przeciwieństwie do Pana radnego Roberta Kaczmarka, który za swoje udzielanie się społecznie pobiera wynagrodzenie i to nie małe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam bardzo dobrze Roberta Kaczmarka, bo razem współpracujemy. Wszystkie projekty, które realizuje w swoich Stowarzyszeniach robi społecznie, bo nie ma tam kosztów związanych z obsługą wniosków. Wszystkie jego działania są bezinteresowne i bardzo potrzebne nie tylko jego miejscowości, ale i gminie. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd i kłamać! Niech każdy patrzy na siebie, a nie krytykuje człowieka, od którego powinniście się wszyscy uczyć zaangażowania.
  Drodzy Admini, mam nadzieję, że macie IP osoby, która wypowiedziała się powyżej i poniesie ona odpowiednie konsekwecje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chcemy sali gimnastycznej wołają dzieci z P rzygodzic ale w którym miejscu chcecie nie mówicie przy gimnazjum czy przy podstawówce a może dwie chcecie DZIECI porozmawiajcie z waszymi radnymi bo to sąGENIUSZE oni się teraz z Wójtem obudzili bo zbliżają się wybory i trzeba by coś zrobić

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie obudzili się bo znamy ich wiele lat i zawsze możemy na nich liczyć. Teraz już wiem, kto to pisze bo ten Pan mówił o tym wczoraj na spotkaniu w podstawówce. Widziałam i słyszałam, więc wszystko jasne!

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj powiedział by Pawlak do KargOla jasnowidz nam się znalazł

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie