Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Robert Kaczmarek nowym dyrektorem GOK

Był najlepszy. Pokonał kandydatów i wkrótce zasiądzie za biurkiem poprzedniego dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach Zenona Walczaka. Mowa o aktualnym radnym gminy Robercie Kaczmarku. To postać, która od dawna angażuje się w życie tej kulturalnej instytucji. Warto zaznaczyć, że jest pomysłodawcą takich konkursów jak nasz konkurs fotograficzny "Gmina Przygodzice w .... scenerii" oraz cieszącego się rosnącym uznaniem konkursu piosenki dziecięcej i młodzieżowej "Złoty Mikrofonik". Komisji konkursowej gratulujemy dobrego wyboru. Robertowi gratulujemy udanego startu i liczymy na szybki wywiad, w którym opowie o planach na przyszłość. 


Komentarze

 1. W końcu dyrektorem zostanie osoba która coś robi, a nie tylko wypłatę odbiera.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najwyższy czas na tą zmianę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Człowiek z pasją, dobrym pomysłem i rewelacyjnym kontaktem z ludźmi. Oj zacznie się dziać :). Brawo !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje, mam nadzieję że skorzystają na tej zmianie wszyscy mieszkańcy gminy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje ! I na starcie proponuje by zajął się orlikiem który jest na terenie Gok-u. Bo to co tam się dzieje to skandal a raczej to co robią tam opiekunowie którzy biorą za to pieniądze !

  OdpowiedzUsuń
 6. Cwaniak i kombinator dyrektorem i że takiego wójt zrobił dyrektorem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Najlepszy z możliwych kandydatów. Chłopak z klasą i wieloma pomysłami. Wszystko czego się dotknie jest zrobione profesjonalnie! Zazdrość...Chyba mogę zapytać właściciela strony o IP Kazia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie widzialem oferty konkursowej ale rozumiem, iz nie bylo wymagane posiadanie prawa jazdy czy znajomosci jezykow obcych potwierdzone jakims dokumentem... po co, nowego dyrektora na impezy w gminie bedzie wozil sluzbowy samochod , a zagraniczne delegacje goscic bedzie w asyscie tlumaczy. Konkurs rozpisany pod osobe a nie stanowisko. Poprzedni konkurs byl pomylka- dla pana walczaka zapomniano o tym, iz wypadaloby aby dyrektor takigo osrodka posiadal wyksztalcenie wyzsze, teraz tez mozna bylo podniesc poprzeczke wyzej i dac szanse komus kto nie bedzie potrzebowal sztabu pomocnikow za ktorych trzeba bedzie placic...

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystko ukartowane jak to w naszej gminie bywa , po co konkursy po co to wszystko !!! Zmieńmy jeszcze tylko wójta w najbliższych wyborach i będzie OK już na pewno !

  OdpowiedzUsuń
 10. O czym Wy ludziska piszecie, przecież Pan Robert ma prawo jazy. Przecież zapytajcie Komisji kto był najlepszy na rozmowach i jak mógłby Pan Robert pisać sobie komentarze, jak to nie możliwe bo jego kumpel wie kto pisze. To zazdrość i tyle, a i tak uważam jak poprzednik, że to najlepszy wybór. Widać, że wybory się zbliżają. Przecież jak obserwuję GOK to On tam zawsze bywał i większość imprez i działań to Jego zasługa. Ludzie co Wy piszecie... Panie Robercie GRATULUJĘ!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń


 12. Otrzymałem oficjalne pismo od Roberta Kaczmarka, po którym zmuszony jestem usunąć jeden z komentarzy autorstwa @Lolek. Oto treść pisma. Jednocześnie informuję, że będę postępować podobnie z każdym przypadkiem.

  Dzień dobry

  W związku z publikacją artykułu na temat wygrania przez moją osobę konkursu na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach bardzo proszę o usuwanie wulgarnych komentarzy w stosunku do mojej osoby, które pojawiły się na stronie www.gminaprzygodzice.info. Jako Radny Gminy Przygodzice jestem osobą publiczną, więc komentarze, które naruszają moją godność mogą być kierowane do odpowiednich instytucji prawnych.

  Bardzo dziękuję za informację o konkursie i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

  Z poważaniem

  Robert Kaczmarek

  OdpowiedzUsuń
 13. Robert, nie przejmuj się - zawsze znajdą się ludzie, którzy będą szkalować Twoje dobre imię.
  Wszyscy, którzy Cię znają wiedzą że jesteś w porządku gość i wiele robisz, aby coś z tymi Przygodzicami zrobić.
  Osobiście gratuluję wygranego konkursu i życzę, abyś nadal ze swoim wigorem i wesołością zmieniał ku lepszemu naszą Gminę.
  @Lolka mam nadzieję, że zgłosisz na Policję, bo jego zarzuty są wyssane z palca i naruszają Twoją godność.
  Co to za rozgoryczony osobnik broni byłego dyrektora? Pewnie jakiś moczymorda nieuk, co myśli, że wszystkie mądrości pozjadał słuchając kompanów z "Glinianki" przy wódeczce i kiełbasce.
  Każdy jest mądry zza ekraniku komputera, ale w cztery oczy nie miałby Ci odwagi powiedzieć tych kłamstw.

  OdpowiedzUsuń
 14. Robert to osoba, na którą zawsze stawialiśmy i dzięki niemu wiele udało się już zrobić. Wierzymy w niego z całego serca. Robert nie czytaj tych głupich komentarzy, oni Ci zazdroszczą. Jesteśmy z Tobą.

  OdpowiedzUsuń
 15. Szczere gratulacje Robert.Twoje zaangażowanie i czynny udział w życiu gminy został nagrodzony.Życzę Tobie dużo wytrwałości bo dzisiejsza smutna rzeczywistość pokazuje,że wiele osób nie potrafi cieszyć się z cudzego sukcesu,a może warto spróbować wspólnie zmieniać gminę na lepsze!

  OdpowiedzUsuń
 16. Robert podaj na policję anonimowego co wyzywa Cię od świni i moczymordy

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak tak można! Robert nie jest świnią i alkoholu też nie pobiera!

  OdpowiedzUsuń
 18. Gratulacje, Robert pamiętam jak zaczynałeś od zera, pracowałeś i charowałeś po fabrykach, pracowałeś na Góreczniku jednak zawsze miałeś czas dla ludzi wielu zaraziłeś swoim hobby za które zdobywałeś nagrody "fotografia" w międz yczasie uczyłeś się i udzielałeś charytatywnie. Doszedłeś do tego nie poprzez znajomości ale krok po kroku. Pozdrawiam Seba

  OdpowiedzUsuń
 19. Robert, jesteśmy z Tobą i wierzymy w Ciebie! To dzięki Tobie tyle pozytywnych rzeczy wydarzyło się w naszej gminie. A najważniejsze to akcja dla Pauli i Oli czy "Mikrofonik". Skoro co niektórzy zazdrośni przyzwyczajeni są do używania metod z czasów komuny, to ja też zniżę się do ich poziomu i napiszę tak:
  Ludzie, pomożecie?
  Mam nadzieję, że wszyscy razem pomożemy przezwyciężyć tę chorą mentalność!
  Pozdro, Szymek

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja pamiętam Roberta jak rozwijał się od szkoły podstawowej. Jego pasja przyrodą, turystyką, a przede wszystkim ptakami była inspiracją dla wszystkich. Do dzisiaj podziwiam jego pomysły, działania i cudowne zdjęcia. Chłopak rozwinął się tak bardzo, że tylko podziwiać i kibicować dalej. Nigdy nikomu nie odmawiał pomocy i wiem, że zawsze można na niego liczyć. Szkoda, że są ludzie, którzy tylko z zazdrości wypisują na Jego temat jakieś głupoty. Współpracowaliśmy ze sobą wiele razy i wiem, że to bardzo dobry wybór! Czuję, że GOK się zmieni i to w dobrym kierunku, jeżeli oczywiście nikt nie będzie przeszkadzał. Robert - BRAWO!!!

  OdpowiedzUsuń
 21. Panie Robercie Jakieś Turnieje sportowe by sie przydały !

  OdpowiedzUsuń
 22. Idiotyczne komentarze podpisane innym nazwiskiem, niż nazwisko autora będą usuwane. Lem miał rację mówiąc, że dopóki nie zajrzał do internetu, nie wiedział, że na świecie jest tylu idiotów.

  Z pozdrowieniami

  OdpowiedzUsuń
 23. Turniej piłkarski o puchar "Złotego Karpia"; "Orlik" Przygodzice; 26.09.2014 r., godz. 18.30. Zapraszamy :)

  OdpowiedzUsuń
 24. gratulacje - troszkę świeżości się przyda

  OdpowiedzUsuń
 25. Robert, kochamy Cię!

  OdpowiedzUsuń
 26. I to bardzo mocno. Pamiętaj!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie