Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

Bieg po władzę w 2010 roku - KWW Krzysztofa Rasiaka [ARCHIWUM]

Opublikowałem archiwalne materiały dotyczące jednej strony, pora na drugą. KWW Krzysztofa Rasiaka w poprzednich wyborach powalczyło o 6 mandatów. I z pewnością ta liczba była sporą bolączką w tej kadencji. Obóz przeciwników mając większość (8 mandatów) mógł blokować niektóre pomysły i tak się w kilku przypadkach działo. Wybory samorządowe 2010 okazały się jednak szczęśliwe dla Krzysztofa Rasiaka, który po zaciętym głosowaniu ostatecznie wygrał z Przemysławem Kaźmierczakiem nieznaczną ilością głosów. Zdecydował o tym dobry wynik w Jankowie Przygodzkim, Przygodzicach oraz Wysocku Małym i Smardowie. To zapowiada zaciętą walkę i w tych wyborach. Poniżej archiwalne materiały KWW Rasiaka.

 Wyniki wyborów samorządowych 2010 na rzecz KWW Rasiaka:Ulotki wyborcze:


Komentarze

 1. Pani Koterba nie jest juz dyrektorem zsu

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecież to ulotka wyborcza z 2010 roku....

  OdpowiedzUsuń
 3. Chociaż nie interesuję się zbytnio polityką to jedno co mogę powiedzieć, że osobiście jestem zadowolona, że zagłosowałam na p. Rasiaka i Radnych z jego komitetu. Sala się buduje, do Antonina znów mogę jeździć się kąpać także szczerze życzę powodzenia w wyborach !

  OdpowiedzUsuń
 4. Pan Rasiak chyba nie wie co ma robić w przyszłej kadencji, bo jeszcze nikt nie widział jego nowego, konkretnego programu na przyszłą kadencję. Jak dotąd "0" propozycji. Zdaje sobie on sprawę, że tak zadłużył gminę, iż w następnych latach........... pozamiatane. Nic już nie idzie wymyślić. Ważne, żeby starczyło do niego na wypłatę(ok.14000zł). Gmina za Kaźmierczaka była zadłużona na 6mln., a za Rasiaka na 13mln. Brawo. Ciekawe kiedy braknie funduszy na zapłacenie za światło uliczne?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeżeli ktoś z piszących nie ma wystarczającej wiedzy o wynagrodzeniu Wójta i o zadłużeniu gminy to proszę się nie wychylać. Same kłamstwa. Tak, inwestycje zrealizowane przez K. Rasiaka są przemyślane, widoczne i dają zadowolenie wszystkim mieszkańcom. Inwestycje realizowane przez P. Kaźmierczaka nadają się już do remontów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Rada Gminy uchwala wynagrodzenie wójta. Co ciekawe, dobrze pamiętam, ze WSZYSCY (8 na 8) Radni z komitetu Kazmierczaka głosowali za takim wynagrodzeniem obecnego wójta. Juz chyba wiemy po co... Czyżby po to żeby teraz miec o czym mowic ? Jednemu od Kaźmierczaka osobiście zadam to pytanie na spotkaniu przedwyborczym.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przeciez jak Radni od Kaźmierczaka najpierw zabierają pieniądze na budowę hali w Przygodzicach na Inwestycje, które mogą poczekać a potem pól miliona znajduje sie z kredytu na finansowanie budowy hali to jak zadłużenie ma nie rosnąć, kpina, po prostu kpina...

  OdpowiedzUsuń
 8. wiekowe metryki urodzenia, wielkie programy wyborcze, ale i w części wielkie życiorysy

  OdpowiedzUsuń
 9. Pan Rasiak musi zwyciężyć.

  OdpowiedzUsuń
 10. Trzymamy kciuki Panie Krzysiu, jest Pan najlepszy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawe jak Pan Krzysiu odwdzięczy się gronu które z nim robi wycieczki po naszej gminie? Może niektórzy już to robią w podzięce?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie