Najnowszy post

XXIII Targi rolno-ogrodnicze w Przygodzicach [ZAPOWIEDŹ]

28 kwietnia w Przygodzicach ruszają 23. Targi rolno-ogrodnicze. Będzie to okazja do zakupu artykułów szkółkarskich, sadowniczych i ogrodniczych, a także maszyn i urządzeń do produkcji rolno-ogrodniczej, sprzętu i wyposażenia gospodarstw i ogrodów. Od lat kiermasz promuje rodzimych producentów z różnych branż, a także instytucje i organizacje rolnicze, wreszcie lokalne grupy, które podejmują inicjatywy w społecznościach wiejskich.

KWW Kaźmierczaka zaprezentował swoich kandydatów do wyborów samorządowych 2014

fot. gminaprzygodzice.pl
Komitet Wyborczy Wyborców Przemysława Kaźmierczaka "Gmina dla pokoleń" ogłosił właśnie kandydatów na radnych gminnych. Co oczywiste - kandydatem na wójta jest sam Przemysław Kaźmierczak - w swojej karierze dwukrotnie piastujący to stanowisko. Wśród kandydatów na radnych jest kilka znanych postaci, m.in.: aktualni radni gminy, ale lista pokazuje także nowe twarze w polityce. Czy mają szansę? A może będą czarnym koniem w swoim okręgu? Okaże się dopiero po 16 listopada. Listę możecie zobaczyć na stronie internetowej poniżej. Czekamy teraz na ruch politycznego konkurenta.
 źródło: gminaprzygodzice.pl
Komentarze

 1. witam . z wykazu kandydatów na radnych widać ,że tym razem Pan P.Kazimierczak przygotował się do wyborów . Starzy doświadczeni wyjadacze samorządowi , przeplatani z młodymi adeptami . Duży procent młodych kobiet . Duża rozpiętość zawodowego doświadczenia i wykształcenia , to argumenty wynikjące z faktu,że tym razem Kazimerczak miał czas w okresie czteroletniej przerwy, na analizę swych sukcesów i błędów , i wybierając kandydatów na radnych i tworząc ramowy program wyborczy, wcześniej słuchał wyborców- mieszkańców gminy .. ZOBACZYMY bo czas na konkretne zmiany

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż, głosowałam na Pana Rasiaka i jego ,,ludzi'', ale już tego nie zrobię. Miały być chodniki i kanalizacja, tymczasem nawet nie ma starań w tym zakresie... Ludziom nie trzeba we wsi ,,parków saskich'', jeśli nie ma jak do nich dojść czy dojechać... Plus za podjęcie tematów dotyczących młodszej generacji (przedszkola, edukacja, przedsiębiorczość, fundusze europejskie...). Myślę, że pora najwyższa na nowoczesne podejście!

  OdpowiedzUsuń
 3. Może już dosyć autoreklamy ludzi Kaźmierczaka? Przecież to żałosne. Sami o sobie pisać? Bez komentarza

  OdpowiedzUsuń
 4. Może reklama a może fakt, ocena należy do wyborców . Jak widzę dotychczas nikt nie narusza tutaj dóbr osobistych i to tez jest faktem .
  A reklamę robi ten co neguje pozytywne zachowania drugiej strony .
  A proszę sobie przypomnieć jakość kampanii wyborczej Komitetu Pana Rasiaka z przed 4 lat .. To było żałosne.
  A jak się zachowają strony dzisiaj ? .. Dzisiaj to Pan P.Kazimierczak ma pełne prawo do rewanżu, oceniania, żądania, kwestionowania itp. i nie tylko . A czy użyje tajnej V 1 czy nie, to pewnie jego słodka tajemnica . Ja bym wytoczył w rewanżu cały arsenał .. Ale i tak to my wyborcy ocenimy i wybierzemy .

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak! V-1 ...Już wszyscy czeeekamy z niecierpliwością. Zgadza się, iż to wyborcy zadecydują i bardzo dobrze. Należy tylko pamiętać że jest akcja i reakcja a, zapewne było by co wspominać i przytaczać. To tak dla niecierpliwych.

  OdpowiedzUsuń
 6. a ja tak obiektywnie . Kazimierczak <> Rasiak , a może jeszcze ktoś trzeci ? . Niemniej , Kazimierczak wygra-przegra tą batalię , ale co ma do stracenia ? praktycznie na dzisiaj bbbbardzo mało . A Rasiak już jest historią - wiec ma dużo do zyskania i stracenia . Wiec Ja na jego miejscu, ucząc się na historii wyborczej sprzed 4 lat, mając argumenty większe- mniejsze , upuścił bym na jego miejscu krwi Rasiakowi . A był by nawet to honorowy rewanż .. I znowu na tej wsi """ Wiloowyje "" będzie jakiś serial godny uwagi . Oj pewnie będzie się działo .

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwestią zastanowienia jest to,że ludzie Rasiak a z każdej strony uderzają w Kaźmierczaka a Kaźmierczak gra w porządku nie oczernia go i nie wyśmiewa anonimowo tylko podaje fakty oficjalnie to świadczy o poziomie tej juz rozkrecajacej się gry każdej ze stron.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kwestią zastanowienia jest to,że ludzie Rasiak a z każdej strony uderzają w Kaźmierczaka a Kaźmierczak gra w porządku nie oczernia go i nie wyśmiewa anonimowo tylko podaje fakty oficjalnie to świadczy o poziomie tej juz rozkrecajacej się gry każdej ze stron.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kaźmierczak gra w porządku? Co zrobił dla tej gminy? NIC i nic nie zrobi. Rasiak zostawił Kaźmierczaka w pracy na stanowisku kierownika, nie sprawdzał go i nie wyciągał brudów. Teraz Kaźmierczak się odpłaca za dobroć. Panie Rasiak - tylko z Panem, My chcemy takiego Wójta.

  OdpowiedzUsuń
 10. oho, pieski pana rasiaka ruszyly! post wisi od 9 paxdziernika a dopiero teraz lzawe komentarze? ciekawe co beddzie dalej...

  OdpowiedzUsuń
 11. czytam te dobrocie, nie wyciąganie brudów,. serca w zakresie pozostawienia na stanowiskach itp.. to mi się skarpetami odbija . Jeden wart drugiego za 10-15000 zł ., + inne gratyfikacje finansowe miesięcznie , za to można wodzić kmiotków od wyborów do wyborów.

  MATEMATYKA- proszę sobie sprawdzić sprawozdania roczne , z ostatnich lat - wójtów, byłych wójtów radnych powiatowych itp.

  Można tam sobie matematycznie policzyć dobroci wynikające z wyboru, stanowiska , przynależności partyjnej, członkostwa w spółkach, radach nadzorczych itp. A jak znam rzeczywistość, to w skarpetach gotówka jest również . I skąd to się bierze ?? U Płóciennika- czy TESKO OOOOOOO / 6 / z tyły nie dają / .

  ANALIZA. np. radny powiatowy 35 lat 10 lat pracy, 2 kadencje / 8 lat . a tymi oooooo / 6 / zerami można obdarować kilkanaście rodzin . A tam również ojcowie pracują . Wiec za te 000000 / 6 / można kmiotów wodzić od wyborów do wyborów, bo jest za co .

  Potencjalny wyborca ma dylemat , oddać głos na tego co już ma 000000 / 6/ , czy na tego co ma tylko 00 / 2 /

  Dylemat niby prosty, a ja oddam na tego co ma mniej . Dlaczego ? odpowiedz leży w was- nas samych

  zamiast czytać te niektóre wypociny - poczytajmy sobie sprawozdania majątkowe i decyzja sama się podejmą .


  OdpowiedzUsuń
 12. A pan Rasiak co zrobił na obiecywał i co i nic a ludzie wypisujący te bzdury na Kazmierczaka powinni się wstydzić
  I administratorzy tej strony mogli by sobie odpuścić bo to świadzczy o tym że ludzie prowadzący tą stronę są nie niekompetentni

  OdpowiedzUsuń
 13. A kampania Rasiaka ruszyła nagle zaczął mówić i obiecywać to co Kaźmierczak wytknal dziwny zbieg okoliczności. A zadłużenie gminy rośnie. Co roku ci sami radni i niektórzy pchają się do 2 korytka. Skoro ktoś jest już kimś i robi coś dobrego to po co startuje na radnego????

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziwne te komentarze zwolenników KWW Kaźmierczaka, bardzo dziwne. Każdy pamięta czasy byłego włodarza i może je porównać z obecnymi. Teraz się nie mówi, tylko robi. Trafione słowa.

  OdpowiedzUsuń
 15. Zdecydowanie będę głosował na Pana Rasiaka.Niewystarczy być tylko wykształconym ale trzeba być rownież inteligentnym, błyskotliwym,madrym w swoich poczynaniach a przede wszystkim mieć łatwość i swobodę mówienia sprawując tak ważna funkcje.To wszystko i wiele innych zalet ma obecny Wójt. raz jeszcze mowię tak.

  OdpowiedzUsuń
 16. Gmina dla pokoleń Kaźmierczaka ? .... a nasze pokolenia to co? - po prostu nie liczą się. Wie co robi wygra i będzie się śmiał że "głupi ludzie".... ten wers już słyszano nieraz w kręgu pokoleń Kaźmierczaka - szacunku żadnego tylko szyderczy sztuczny uśmiech ...

  OdpowiedzUsuń
 17. Kaźmierczak już ustawi SWOJE pokolenie jak dojdzie do władzy.

  OdpowiedzUsuń
 18. Aż żal czytać te komentarze wychwalające P.Kaźmierczaka... jak można być tak bezmyślnym. Lepiej zapoznać się z faktami niż wypisywać bzdury i oczerniać obecną władzę. Kaźmierczak przez 8lat jedyne co potrafił to brać kredyty ! Ludzie, Rasiak wójtem jest 4 lata i to nie jest wystarczający czas żeby pozbyć się robionego przez 8 lat bałaganu choć z pełnym podziwem przyznaje, że jakoś się udaje. Oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 19. ..szanowni wyborcy - to co zrobił w przeciągu 4 lat Pan Rasiak nie zrobiono w Gminie Przygodzice przez wszystkie kadencje wójtów jakie miała do tej pory Nasza Gmina !!!! Pełen szacunek - ..po czynach oceniajmy ludzi po czynach nie słowach...

  OdpowiedzUsuń
 20. Przykłady czynów bo nie jestem przekonany

  OdpowiedzUsuń
 21. Obiecanki cacanki ale to ze strony Kaźmierczaka po trupach dąży do celu był 8 lat na stanowisku wójta i co zdziałał hmm wiele by pisać czego to on nie zrobił zrobił wiele ale dla siebie i swojej rodzinki prace zapewnił wielu swoim bliskim i znajomym no i więcej chyba.................... przed każdą kadencją obiecywał obiecywał i dziś znowu obiecuje a jego zebrania wyborcze polegają na obczernianiu innych niech spojrzy na siebie każdy mądry i rozsądny człowiek wie co to kampania wyborcza należy wypromować siebie a nie deptać innych no ale cóż jak nie ma się argumentów na swoją promocje to trzeba bluzgać innych Panie Rasiak jesteśmy z panem bo godnie i z kulturą nas Pan reprezentuje
  -

  OdpowiedzUsuń
 22. Rasiak wójtem jest i musi być tylko to nas satysfakcjonuje godny gospodarz człowiek o wielkim sercu inteligencji i mądrości nie musi wspomagać się przezroczystą wodą aby coś zdziałać do wszystkiego podchodzi poważnie i skutecznie realizuje potrzeby gminy i nas mieszkańców ZŁOTY CZŁOWIEK Panie Rasiak wyrazy szacunku i uznania od mieszkańców nie opuścimy Pana w dniu wyborów zakreślimy kwadracik z pana nazwiskiem pozdrawiamy pana Rasiaka

  OdpowiedzUsuń
 23. panie Kaźmierczak dedykuję panu piękną piosenkę PIJ PIJ PIJ BRACIE PIJ NA.....................................I KIJ

  OdpowiedzUsuń
 24. Kadencja wójta Przemysława Każmierczaka 8 lat ocena to pała i nigdy więcej nie zagłosujemy Kadencja wójta Krzysztofa Rasiaka ocena SAMORZĄDOWIEC NA SZÓSTKĘ i zawsze będziemy głosować

  OdpowiedzUsuń
 25. hmmmmmmmmmmm dużo by tu pisać ale żeby taki wykształcony kandydat nie wiedział że wójt nie odbiera dzieci rodzicom a takie postanowienie wydaje tylko i wyłącznie sąd rodzinny poruta beznadziejność i jeszcze raz poruta

  OdpowiedzUsuń
 26. a co do remontu na Szperku zarzuca pan że Pan Rasiak tylko utopił tam pieniądze a w najlepszym sezonie sanepid zamknął kąpielsko no strasznie przykro bo córeczka i zięć pewnie mało zarobili w restauracyjce aż żal chyba się rozpłaczę AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA a czemu pan nie remontował Szperku za swoich kadencji a no tak fajnie by go było też wykupić dla siebie najlepiej za grosze

  OdpowiedzUsuń
 27. My jesteśmy za panem Panie Kaźmierczak trzymamy kciuki za przegraną

  OdpowiedzUsuń
 28. Widziałam orła cień Do góry wzbił się niczym ptak lecz hel miał zamało promili i ptaszek spadł

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie