Najnowszy post

Magia Gminy Przygodzice w Dolinie Baryczy. Album już jest!

Powstał piękny album o naszej gminie - świetna wizytówka autorstwa Kingi i Łukasza Kiełtyków oraz Roberta Kaczmarka. Magia Gminy Przygodzice w Dolinie Baryczy to efekt długiej pracy 3 fotografów przyrody oraz krajobrazów, którzy postanowili pokazać piękno naszej gminy z perspektywy drona oraz z ziemi. 12 grudnia spotykamy się o godzinie 17:00 na Górecznik u, aby oficjalnie zaprezentować Magia Gminy Przygodzice w Dolinie Baryczy. Album Fotograficzny całemu światu. Wstęp wolny.

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów :)

Są takie dni w roku, kiedy świętujemy. Jedni świętują w dniu swoich urodzin, inni wolą zdecydowanie imieniny. Zazwyczaj tego dnia życzy innym zdrowia, szczęścia oraz pomyślności. I właśnie takie życzenia składam tym, którzy obchodzą dziś swoje imieniny. I urodziny też. Nie ma w tym żadnych aluzji. No może jedna. Życzeniami wyrażam nadzieję, że świętowanie zacznie się dopiero w swojej chacie. Z pozdrowieniami. Redaktor Wojciechowski.

Komentarze

 1. Tak odważnie i pozytywnie zakręconych adminów to świat nie widział :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzenia trafione w 100% ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. tego rodzaju sugestie w dniu dzisiejszych solenizantów, świadczy nie o 100% trafieniu , lecz 100% malutkim człowieczku który bawi się politycznie w malutkie sugestie osobiste i p.s polityczne . Mały zawsze będzie mały, bez różnicy na wiek, wykształcenie czy stanowisko . Nawet za tego rodzaju sugestie ludzie honoru walą w ryło . I oby tak nie było - Redaktorku to jest min etyczne przeginacie . A może żal dupsko ściska,że Pana nie zaproszono do tej haty ? Pewnie się nie załapiesz,bo co byś tam robił . A co do p.s gościny na terenie urzędowym ,to ktoś cztery lata temu miał walczyć z tą patologia i co .. jak widać i słychać w tym zakresie pełna tolerancja . Coś nie wyszło ? Może redaktorku o tym napiszesz - odwagi

  OdpowiedzUsuń
 4. Tomasz Wojciechowski31 października 2014 14:14

  Po polsku proszę, bo nie zrozumiałem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tomek!!!Szacun. Rewelacja. Wymiatasz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale redaktor Wojciechowski dogrzał Kaźmierczakowi - gratuluję odwagi!
  Tylko proszę nie atakować Rasiaka - to człowiek kryształ.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiejskie quasi-rewelacje, a chciałoby się choćby dojść do szczebla powiatu. dla niektórych za wysoko. Na pulitzera nie ma redaktor szans więc może czas iść do polityki?

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że większość się domyśliła, że chodzi o Chatę Regionalną w Przygodzicach.
  Oprócz Kaźmierczaka, urzędujących tam pań z UP pracuje tam też kandydat do Rady Powiatu - Radziszewski - jak przeczytał te życzenia, to na pewno gul mu skoczył.

  OdpowiedzUsuń
 9. pieski rasiaka rozpoczęły kampanijne ujadanie

  OdpowiedzUsuń
 10. Tomek głosem Przygodzic!

  OdpowiedzUsuń
 11. Tomasz Wojciechowski31 października 2014 23:25

  Przecież to zwykłe życzenia dla dobrych i prawych ludzi. Błądzić jest czasem rzeczą ludzką. Serdeczne i szczere życzenia także dla dzisiejszych i jutrzejszych solenizantów :) z pozdrowieniami

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie