Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Czytelnicy bloga ocenili gminną radę. Zobacz wyniki [SONDA]

Postanowiłem przyspieszyć nieco podanie do wiadomości wyników sondy internetowej, którą zamieściłem ostatnio na blogu. Gdybym ogłosił ją znacznie wcześniej, zagłosowałoby na nią znacznie więcej osób. Nie jestem w stanie też ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że głosowanie odbywało się w rzetelny sposób. Sam silnik sondy umieszczony jest na serwerze zewnętrznym. Mimo wszystko prezentuję wyniki sondy. Najchętniej głosowaliście na wójta, mniej chętnie na radnych, choć są wyjątki. Wnioski wyciągnijcie sobie sami :) Komentarze

 1. - coś za szybko to podsumowanie , czyżby pod koniec sondażu , dla kogos, te dane już teraz powalały na kolana ? już nie istotne, bo już teraz tendencji spadkowej nikt już nie poprawi. Kto dostał w d...... to dostał .
  - coś brak komentarzy w tym temacie, czyżby niektóre gremia polityki samorządowej , sondaż rzucił na kolana i dał coś do przemyślenia ?
  - pomimo ,że w takich wypadkach zawsze wystepuja % tolerancja statystycznego błędu , sam pomysł redakcyjny, godny pochwały.

  Reasumując wybory wyborami, ale na następny dzień po wyborach i tak niektórzy kandydaci w swych wioskach obudzą
  się znowu u boku swych sąsiadów , a których na zebraniach mityngach wyborczych opluwano i obszczekiwano . Jak im spojrzą w oczy ?. Czy to warte tego ? .

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyniki podaję dziś, bo w kolejnych dniach z przyczyn osobistych nie będę w stanie zrobić tego podsumowania. Generalnie tendencja była od początku taka sama, ale to wynika raczej z tego, że sympatycy Wójta Krzysztofa Rasiaka znacznie częściej zaglądają do internetu. Taka moja obserwacja. T.W.

  OdpowiedzUsuń
 3. coś jest nie tak z tą sondą przedwyborczą prawie wszyscy z radnych pana Rasiaka są ok ale każdy wie jak jest naprawdę a to że Rasiak prowadzi w sondzie to nic nie znaczy i tak ludzie przy urnach zdecydują

  OdpowiedzUsuń
 4. nie tak jest OK z radnymi zarówno Rasiaka jak i Kazmierczaka . Uwzgledniajac stopnie szkolne : pała-miernota, i ew. dopuszczający, to praktycznie 5-6 radnych uzyskało standard, aby być zadowolonych z 4 letniej kadencji . Jest paru radnych 2-4 kadencji, dla których okreslenie miernota to kulturalne określenie. Wiec dla tych miernot STOP dla finansowych diet - i siedzieć na d... a nie do Rady.
  Nowatorskie badania , nie wiem czy stronnicze, czy nie , ale dla mnie ocena z górnej półki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Poczekajmy do niedzieli zobaczymy jak zagłosują wyborcy ! w mojej ocenie gazetka P.Każmierczaka którą znalazłam we ogrodzie może mu zaszkodzić

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tez te gazetkę znalazłem....bez komentarza.....dazenie do wladzy za wszelka cenę, jak to sie mówi.....po trupach do celu.Najgorsze jest to ,ze w gazetce znajdują sie informacje,które są nieprawdziwe a to juz jest przekroczenie jak dla mnie wszelkich zasad moralnych!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. To dzisiejsze spotkanie KWW Kaźmierczaka w Przygodzicach to jakieś nieporozumienie. Co sobą ten komitet reprezentuje? WSTYD i szkoda czasu

  OdpowiedzUsuń
 8. hm.. radni KWW Kaźmierczaka " będą słuchać głosów kandydatów " ( kandydatów na radnych Kaźmierczaka ) tak "przejęzyczyło się " dwóch kandydatów w swojej autoprezentacji...

  OdpowiedzUsuń
 9. Ludzie, nie ma co się nakręcac! CZy któryś z panów kandydatów jest wart naszych wzajemnych sporów? Żaden nie jest święty, każdy ma swój cel, ale to my między sobą drzemy koty o ludzi, których czesto nawet nie znamy osobiście. niech każdy skreśla jak chce albo niech oleje wybory. ŻYJMY WSZYSCY SWOIM ŻYCIEM!

  OdpowiedzUsuń
 10. no nie tak znowu tragicznie z tym spotkaniem KWW Kazmierczaka w Przygodzicach . KŁAMIECIE . Stoły i krzesła w 100% obstawione, dużo młodzieży, Program wyborczy i prezentacja kandydatów nie odbiega w niczym od Komitetu Rasiaka . Komitet Kazmierczaka w 99% obstawie, zdyscyplinowany, przygotowany, a co najważniejsze SPOKO i kultura. Nasi radni obecni, dali popis płaczu kojota na pustyni. Zamiast zadawać konkretne pytania , kandydatom na radnych, czy na wójta - to jeden wyczytywał z tony papierów jakieś cyferki historyczne w żaden sposób niezrozumiale dla obecnych . Zaś drugi, notabene sołtys, drżącym głosem płakał jak mu wójt 4 lata wstecz, ograniczył kasę za podatki i wywalił z UG. To by zabolało każdego. Kuriozum to mieszkaniec Os. Przyroda, przebijał się do głosu wołając,że był więzniem politycznym. Pozostałe pytania , nawet dla naiwnych pachniały t.z ustawką , a pytający, nawet w tym wypadku kierował je nie w interesie KWW Rasiaka ,ale we własnym prywatnym interesie np. wlaścicielka LIDO w Antoninie. Więc nie tak znowu zle czy kabaretowo było w Przygodzicach.

  Powiem TAK - było naturalne , realistycznie, kulturalnie , bez foliowego blichtu , bigosowego kultu jednostki .

  A ta cala gazetka ? no tak , a proszę sobie przypomnieć to samo miejsce 4 lata temu i tamta kampanię KWW Rasiaka.
  I tak Pan Przemysław K postępuje spokojnie i kulturalnie - a treści ? - dają do myślenia niezdecydowanym . Za jakiś błąd oficjalnie przeprosił , a jego za 2010 r., ta cala inteligencja - kultura przeprosiła .

  Proszę nie kłamać w zakresie dzisiejszego zebrania , piszecie nieprawdę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Sposób prezentacji kandydatów KWW Kaźmierczaka bardzo słaby, sprzęt naganny, sposób wypowiedzi P. Kaźmierczaka niezrozumiały, pytania przybyłych ważne dla Przygodzic i gminy, a odpowiedzi tragiczne. Uczestników strasznie mało, a sposób zachowania się Komitetu P. Kaźmierczaka niezrozumiały. Jak tutaj porównywać ze spotkaniem KWW Rasiaka? Zdecydujmy wszyscy w niedzielę i postawmy na prawdę. Głosować trzeba, to chyba każdy wie. Wybierzmy lepsze jutro, a nie gorsze zło.

  OdpowiedzUsuń
 12. Kto pisze taką TOTALNĄ NIEPRAWDĘ o spotkaniu Kaźmierczaka w Przygodzicach ? Wszyscy Radni z komitetu Kaźmierczaka z Przygodzic oraz z innych miejscowości obecni na spotkaniu w Przygodzicach a także mieszkańcy obecni na spotkaniu Kaźmierczaka czytający te komentarze mają dowód w jaki sposób Pan Kaźmierczak sam sobie albo ktoś z jego zagorzałych zwolenników (jeżeli jeszcze tacy po spotkaniu w Przygodzicach zostali) PISZĘ TOTALNĄ NIEPRAWDĘ O SPOTKANIU Kaźmierczaka w Przygodzicach.

  Albo ja ślepy jestem albo jakieś niewidzialne dla mnie krasnoludki siedziały na jakieś połowie PUSTYCH krzeseł, które komitet Kaźmierczaka przygotował. Chyba też głuchy jestem bo z tego co ja słyszałem Pan Kaźmierczak miał problemy, żeby cokolwiek konkretnego odpowiedzieć na pytanie... Jego autoprezentacji jeżeli to tak można nazwać to już nawet nie będę komentował a autoprezentacja radnych to w ogóle jakaś pomyłka i nieporozumienie...

  W moich oczach to spotkanie to KOMPROMITACJA Kaźmierczaka oraz całej jego ekipy, która siedziała i nie wiedziała co odpowiadać i jak bronić swoich wymysłów...

  OdpowiedzUsuń
 13. Dużego zadłużenia, marnych perspektyw i obecnego malutkiego budżetu nie da się przycmic tymi wypocinami... To dało się wyczytać na spotkaniu w Przygodzicach.

  OdpowiedzUsuń
 14. Żal mi przedmówcy, chyba był na innym spotkaniu...

  OdpowiedzUsuń
 15. Widze ze ta torba czy inna reklamowka jest zaslepiona.. to co bylo na sporkaniu to zenada... Po co było to nagrywanie przez corke pana Kazimierczaka, po co bylo to przedstawianie z imienia i nazwiska.... szukali jakiegos haczyka? daj se pan spokój panie Kazimierczak

  OdpowiedzUsuń
 16. Spotkanie w Przygodzicach było żenadą ale tylko ze względu na niektóre przybyłe osoby z publiczności... Jak można się tak zachowywać krzyczeć, klnąć... A zazdrość i wytykanie ile kto będzie zarabiał? Drzwi stoją otwarte dlaczego te osoby nie wystartowały? Wybrałem się także na spotkanie do Jankowa tam odbylo się to z wielką kultura której gratuluję mieszkańcom Jankowa! W Przygodzicach była ewidentna nagonka... Życzę powodzenia Panu który krzyczał i pokazał swój poziom,2 Panu który przyszedł z papierami i jego tłumaczenia nie zrozumiałem bo nie miało sensu i 3 który miał napisane pytania na kartce a bez nich nie dałby sobie rady... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 17. Żenadą był poziom wypowiedzi P. Kaźmierczaka i całego komitetu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie