Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Tam w kolejnych dniach spotkasz kandydatów na wójta i radnych

Kampania samorządowa wkracza w decydującą fazę. Do ciszy wyborczej pozostało jedynie 5 dni. Komitety Wyborcze z terenu gminy dwoją się, a nawet troją, żeby dotrzeć do potencjalnych wyborców. Za nami wiele spotkań z głosującymi, przed nami wyborczy maraton. W tym poście zobaczycie, gdzie i kiedy będzie można spotkać się z potencjalnymi kandydatami na wójta i radnych z terenu naszej gminy. Zachęcamy do udziału w tych spotkaniach, no i oczywiście do głosowania. W środę ogłosimy wyniki naszych sond internetowych, w których pytaliśmy o ocenę radnych i wójta mijającej kadencji, a także o to kto Waszym zdaniem powinien zostać wójtem na kolejne 4 lata. KWW Kaźmierczaka

Przygodziczki 10.11.2014 r. o godz. 18:30 (sala wiejska).
Przygodzice 12.11.2014 r. o godz. 17:00 (OKiS).
Janków Przygodzki 12.11.2014 r. o godz. 19:30 (Zespół Szkół).
Chynowa 13.11.2014 r. o godz. 18:30 (Zespół Szkół).
Wysocko Małe 14.11.2014 r. o godz 18:00 (sala wiejska)

KWW Rasiaka

Janków Przygodzki  10.11.2014 - 18.30 (sala wiejska)
Topola Wielka          11.11.2014 -  19.30 (sala wiejska)
Hetmanów                12.11.2014 - 17.00 (sala wiejska) i Czarnylas 19.00 (Zajazd u "Michała")
Wysocko Małe          13.11.2014 - 19.00 (sala wiejska)

Komentarze

 1. A u Kaźmierczaka będą polewać przed czy po spotkaniu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Co to za różnica jak tam zawsze polewali i polewają?

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjdźcie, to się przekonanie, skoro macie nadzieje załapać się na krzywego. Niemniej możecie się rozczarować - weźcie swoje flaszki...

  OdpowiedzUsuń
 4. o jaki polewaniu piszecie . Możecie się załapać na krzywkę do papy, albo dostać w papę , wybór zawsze jest / przepraszam to jest żart / ale jak na na takie standardy intelektualne uwagi chamskie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. A Pan Ratajczak był gdzieś dzisiaj? Może w Jankowie? Przeciez ma obiecaną pracę w urzędzie i do Częstochowy sie wybiera jak Kaźmierczak wygra. Długo Pan tej Częstochowy nie zobaczy..

  OdpowiedzUsuń
 7. A Pan Lipiński ms obiecana prace w spółce wodnej? Długo tak można...

  OdpowiedzUsuń
 8. Co niektórym złośliwości oczami z plakatu wychodzą. Już starczy chyba tych uszczypliwości. Podjudzanie innych to najlepiej wychodzi anonimowo. Odpuśćmy sobie, bo po wyborach też jest życie.��

  OdpowiedzUsuń
 9. do ostatniego anonimowego . racja jutro tez jest dzień, i jutro tez spotkamy sąsiadów pod kościołem i jak im spojrzeć w oczy ?
  Mam pytanie do mieszkańców gminy . Czy na spotkaniach u Pana Krzysztofa R. " Klakierki" Przemysława K szczekają, zakłócają zebrania przedwyborcze? Pytam bo jak widać i słychach , to " klakierki " p. i Krzysztofa R i notoryczne włóczą się po wioskach za komitetem Przemysława K i nie proszone, obszczekują , przeszkadzają w prezentacji konkurencyjnego komitetu.
  Panie wójcie K.R kultura , inteligencja powinna zakazać Panu tych praktyk . Prezentujcie swoje, nie przeszkadzajcie innym .
  Co Pana ludzie robią na zebraniach innych ? WSTYD. to już było 4 lata temu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Do Pana lub Pani co pisze o tym ze u pana Kazmierczaka ktoś przeszkadza !!!!! tylko ze pan Rasiak przez 4 lata zrobił tyle co wszyscy razem wzieci wójtowie przez całe kadencje !!!!! i nie dość ze inwestuje to jeszcze wyciąga gmine z potężnego długu !!!!!! a poza tym tylko pan Rasiak został nominowany do pierwszej 10 wójtów w Polsce oczyms to swiadczy !!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Po tym ostatnim komentarzu widać co robi z ludźmi propaganda . A tak po za tym czy jest jakaś strona suwerenna do poczytania na temat gminy czy można o tym zapomnieć.

  OdpowiedzUsuń
 12. Z tego co widzę to stron i portali przychylnych panu wójtowi jest kilka , które mocno się rozpisują w jedną stronę, no i nie ma się co dziwić, natomiast z tego co wiem to Kaźmierczak ma jedną , ale tam nie prowadzą informacji z dnia na dzień jest tylko wstawka o nim samym i jego radnych.
  Więc propaganda w internecie 5 : 0 dla wójta .
  Jeszcze jedno boli mnie to iż wojny wyborcze dotarły także na sam koniec drabiny politycznej jaką są wybory na wójtów. Nie różnicie się państwo od tych w Warszawie , nauka nie poszła w las. Chodzi mi o obie strony.

  OdpowiedzUsuń
 13. Wyborcy Krzysztofa Rasiaka to nieznacznie młodszy elektorat - widać to po statystykach - stąd przewaga internetowych opinii na temat tego kandydata. Taka moja konstatacja.

  OdpowiedzUsuń
 14. agent Tomek w rekach SB-ka sołtysa prawdziwa sondażownia i wyrocznia! Gratulacje dla Wojciechowskiego - "ziennikarza"

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie mam w zwyczaju komentować głosu ludzi głupszych ode mnie. Z pozdrowieniami :)

  OdpowiedzUsuń
 16. "Z tego co widzę to stron i portali przychylnych panu wójtowi jest kilka , które mocno się rozpisują w jedną stronę, no i nie ma się co dziwić, natomiast z tego co wiem to Kaźmierczak ma jedną , ale tam nie prowadzą informacji z dnia na dzień jest tylko wstawka o nim samym i jego radnych."

  Do Anonimowego: chodzi Ci o http://gminaprzygodzice.pl/ ?
  Wydawało mi się, że to tylko tacy buntownicy (buntowniczki?) tam siedzą, co lubią patrzeć obecnemu wójtowi na ręce haha

  OdpowiedzUsuń
 17. @Tomek - łatwo zapamiętać:
  Tuba Prawdy Rasiaka
  Tuba Prawdy Kaźmierczaka

  Ranczo można by u nas kręcić :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Widać w jakim kierunku została skierowana kampania. Wydanie gazetki szlakującej obecnego Wójta i roznoszenie jej po nocach to metody typowej UB. Mam swoje lata i to pamiętam. To nie tak powinno wyglądać. Przeglądałam różne strony i natknęłam sie ma śmieszną historie www.naszeprzygodzice.com e zakładce forum. Ubawiłam się. Warto się odstresować.��

  OdpowiedzUsuń
 19. Ile Pan masz lat , jak pamiętasz Urząd Bezpieczeństwa / 100 / chyba ,że tam służyłeś. Jakie oni w tych latach mogli roznocic ulotki , jak nie mieli chleba i spodni na d....u. nie mówiąc o papierze Szanowny Panie, propagandowo , lejesz wodę na młyn. Ale w jednym masz rację, łażenie bez zaproszenia na zebrania wyborcze Przemyslawa K, czy innych kandydatów na radnych i babskie histeryczne krzyki, wprowadzanie agresji itp., to system jak byś to pewnie nazwał ideologicznej dywersji z czasów UB czy SB. Tak, Tak trafnie trafiłeś w temat. Jeżeli już w temacie kultury wyborczej to bezstronnie, nie słyszałem aby ktoś z aktywistów Przemyslawa K po chamsku, wpraszał się na zebrania wyborcze KR , a odwrotnie TAK. np. Przygodziczki, Dębnica itp., - rozpalona radna w Wysocka, zadaje naiwne, głupawe pytanka , wywołując śmiechy na sali i ośmieszając p. Krzysztofa R . a tym samym robiąc dobra robotę konkurencji. Znając ta panią, nie budzi już to zdziwienia lecz ironiczny uśmiech i politowanie . Ale tak poważny samorządowiec , jak radny z Jankowa - Krystian P , dał się wmanewrować w ten kabaret , to już budzi zdziwienie .  Ale to już końcówka i moze w ostatnim etapie , ktoś poleje sobie głowę zimną woda a nie pomyjami .

  OdpowiedzUsuń
 20. A niby Pan Bogdan R. to towarzysko pojawiał się na spotkaniach konkurencji? Oczywiście...Drogi poprzedniku. Ja pamiętam te czasy. I to tyle.

  OdpowiedzUsuń
 21. Kabaretu ciąg dalszy. Cała ta gazetka wydana przez KWW Kaźmierczaka jest zwykłym laniem wody. Wystarczy wejść na ich stronę internetową, gdzie spoceni "chatkowi" redaktorzy piszą pierwsze i nieostatnie sprostowanie. Żeby było śmieszniej to jeszcze z błędem. Panowie? Darujcie sobie te dyrdymały. Jak znam życie za chwilę będziecie następne sprawy prostować. Ja się dzisiaj wybieram na Wasze spotkanie do Jankowa i zobaczymy jak się będziecie tłumaczyć. Do zobaczenia.

  OdpowiedzUsuń
 22. Za chwile się okaże, że Kaźmierczak będzie całą gazetkę prostować...

  OdpowiedzUsuń
 23. sprostowania kaźmierczaka to i tak do sprostowań sprzed 4 lat i to nie gazetki, a gazety malutki pikuś...

  OdpowiedzUsuń
 24. Ha,ha,ha PAn Kaźmierczak biegnie po władze za wszelka cenę, po trupach do celu.....a co tam nieprawdziwe informacje, może nikt nie zauważy.........a tu nagle......trzeba pisać sprostowanie.....o jak smutno.

  OdpowiedzUsuń
 25. KWW Kaźmierczaka na spotkaniu w Przygodzicach się ośmieszył.

  OdpowiedzUsuń
 26. Totalna kompromitacja Kaźmierczaka, jeszcze ktoś (a może sam Pan Kaźmierczak ?) w komentarzach pod innym artykułem bezczelnie kłamie, że było 100% krzeseł zajętych i jakie to spotkanie super było... Góra połowa była zajęta a Kaźmierczak nie miał odwagi i argumentów, żeby odpowiadać...

  To co robił Pan Dymarczyk to kpina z mieszkańców, którzy przyszli na spotkanie... Panie Dymarczyk od 25 lat mamy demokrację, czasy PRL i mówienia mieszkańcom takich rzeczy co Pan mówił dawno minęły...

  OdpowiedzUsuń
 27. Panie Każmierczak redaktor gazetki to kompromitacja ! dlatego uważam że tych wyborów Pan może nie wygrać po przeczytaniu postanowiłam głos oddać na P.RASIAKA.

  OdpowiedzUsuń
 28. Eugeniusz Dymarczyk13 listopada 2014 22:34

  Witam wszystkich Czytelników.

  W związku z faktem, iż na tej stronie internetowej posłużono się moim nazwiskiem, czuję się zobowiązany do zajęcia głosu w tej kwestii.

  Po pierwsze - prosze mi nie zarzucać braku szacunku do mieszkańców Przygodzic.Przez ponad 20 lat pracowałem w Przygodzicach i mieszkańców zawsze szanowałem i ceniłem - tak jest i zostanie.

  Po drugie - spotkania przedwyborcze nie mają polegać na krzyku, kłótniach i biciu przysłowiowej piany. Nie na tym polega demokracja. Demokracja wymaga od nas więcej - kultury wypowiedzi, zachowania porządku i zasad, które wychowany człowiek zna i respektuje. Prowadząc to spotkanie byłem zobowiązany by zadbać, aby przebiegło ono zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami kultury wypowiedzi. Będąc ponownie w tym samym miejscu i w tym samym czasie zachowałbym się tak samo - nie mam sobie w tym aspekcie nic do zarzucenia.

  Po trzecie, uwzględniając sugestię dotyczącą PRL, informuję, że w tym czasie mój wiek był zbliżony do wieku najmłodszych uczestników wczorajszej debaty wyborczej. Mniemam jednak, że osoba nawiązująca do tego w swoim komentarzu dobrze tamte czasy pamięta i wraca do nich z sentymentem.

  Podsumowując, za kilka dni będzie po wyborach. Ja będę potrafił pogratulować wygranej czy szczerze uścisnąć rękę.
  A Państwo?
  To jest mój pierwszy i ostatni komentarz w tej kwestii.

  W tym miejscu chciałbym pozdrowić mieszkańców Przygodzic, całej Gminy, a szczególnie Wysocka Małego i Smardowa.
  Życzę trafnych i przemyślanych wyborów.

  Eugeniusz Dymarczyk
  kandydat na radnego Rady Gminy Przygodzice

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie