Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

Wyborcze know-how, czyli na dzień przed ciszą wyborczą [INFO]

Jutro o tej porze komitety wyborcze wyborców będą mogły odetchnąć z ulgą i pewnie wcale nie tak spokojnie czekać do niedzielnych wyborów samorządowych i wieczornych wyników. Przypominam, że od jutra od 24:00 trwa cisza wyborcza, dlatego blokuję możliwość komentowania na blogu. Znikają także sondy przedwyborcze. W jednym z ostatnich postów przedstawiam obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej dotyczące kandydatów na radnych oraz wójtów w tegorocznych wyborach. Z dokumentu dowiecie się gdzie i na kogo możecie głosować. Powodzenia i trafnych wyborów życzę. Wyniki podawać będę w niedzielę na bieżąco na specjalnej planszy, którą zobaczycie w pikczerze posta. 

Znajdź swój okręg wyborczy. Znajdź swoich kandydatów na liście i postaw krzyżyk TYLKO przy JEDNYM nazwisku.
Wybierz wójta także stawiając krzyżyk przy jednym nazwisku. Czekaj na nieoficjalne wyniki, które podamy w niedzielę wieczorem. 


Komentarze

 1. Co ja widzę na ostatnim obwieszczeniu. Czyżby ustawa sejmowa zmusiła Pana Kaźmierczaka do podania prawdy ?

  OdpowiedzUsuń
 2. No przecież 4lata temu huczne konferencje robił ze nie był "mika" a tu co innego wynika? To był tym współpracownikiem czy nie? To o co tu chodzi.....

  OdpowiedzUsuń
 3. Kazda osoba ktora w przeszlosci byla jakkolwiek zwiazana ze sluzbami bezpieczenstwa nawet jesli to byla praca tylko stricte wojskowa,zawodowy zolniez,cokolwiek innego byla zmuszona byc wpisana w ewidencje ,ot cala filozofia,wystarczy zaytac ojcow,dziadkow,kogokolwiek starszego

  OdpowiedzUsuń
 4. Na tablicy ogłoszeń na kilkudziesięciu kandydatów doPowiatu też tylko przy bezpartyjnym Kaźmierczaku startującym z Platformy Obywatelskiej do Powiatu była informacja o jakieś współpracy.Dziwna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 5. znowu się zaczyna i analizując materiały pewnie nie ze strony Pana Kazmierczaka . Osobowo mali ludzie, ich miejsce w piaskownicy .I to jest nasza Polska rzeczywistość. Szkoda ,że to znowu u nas WSTYD.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie