Treść sponsorowana

Treść sponsorowana
Gospodarstwo Rybackie Przygodzice

Najnowszy post

Gmina Przygodzice liderem w pozyskiwaniu funduszy na odnawialne źródła energii

Gmina Przygodzice po raz kolejny potwierdza swoją pozycję wśród najbardziej aktywnych samorządów w Polsce w dziedzinie odnawialnych źródeł energii . Dzięki nowemu projektowi realizowanemu w ramach klastra energii , wspólnie z Odolanowem i Sulmierzycami , do mieszkańców i instytucji publicznych trafią setki nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych z magazynami energii .

Obwodnica Ostrowa Wielkopolskiego - II etap. Prace ruszyły

Każdy, kto jedzie krajową "11" może przy zajeździe "Strugi" zauważyć plac, na którym stacjonuje sprzęt generalnego wykonawcy II etapu. Firma Mota Engil Europe przygotowuje się do realizacji inwestycji. Budowa obwodnicy Ostrowa pochłonie 284 miliony złotych. Więcej informacji na temat projektu na stronie: www.obwodnicaostrowa.drogas11.pl/
Tymczasem Marcin Okrój z Telewizji Proart wzniósł się ponad przygotowywanymi do inwestycji odcinkami i pokazał zaawansowanie budowy z góry. Oto kilka świetnych zdjęc pokazujących Smardów, Łąki Przygodzickie oraz Strugi z góry. 
http://wlkp24.info/aktualnosci/11833,obwodnica-ostrowa-kolejny-lot-ponad-inwestycja.html

Tutaj widać "Ranczo" w Wysocku Małym
Dolot do ulicy Smardowskiej
Budynki u dołu kadru (w jego centralnej części) zostaną rozebrane.



Torfowisko "Radomskie"
Dolot do drogi powiatowej w stronę Chynowy
Strugi i niedoszły węzeł

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie