Najnowszy post

Kulturalne podsumowania roku 2020 w gminie Przygodzice. Wywiad z Robertem Karczmarkiem dyrektorem GOK

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa wiele branż nie może normalnie funkcjonować. W mediach najwięcej mówi się o podmiotach działających w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Mniej i tak trochę po macoszemu mówi się o szeroko rozumianej kulturze. Tymczasem wiele instytucji kultury od dłuższego czasu jest zamkniętych, niektóre przeniosły swoją działalność do przestrzeni wirtualnej. Jak w tych trudnych warunkach radzi sobie Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach? O problemach, z jakimi borykał się GOK w 2020 roku, o podjętych środkach zaradczych oraz o wyzwaniach jakie postawił sobie w 2021 roku z jego dyrektorem Robertem Kaczmarkiem rozmawiał Grzegorz Kowalski.

Wybory Prezydenckie 2015. Zmiana lokalu wyborczego w Przygodzicach

Uwaga! Nie w Gminnym Ośrodku Kultury, a w Szkole Podstawowej przy ulicy Wysockiej zlokalizowany będzie lokal wyborczy w Przygodzicach.  Będzie on przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych, podobnie jak w Chynowej oraz w Dębnicy. Wybory Prezydenckie 2015 już w najbliższą niedzielę. Będzie tylko jedna karta do głosowania. Krzyżyk zaznaczamy jedynie przy jednym kandydacie. Wszystkie informacje dotyczące adresów obwodowych komisji wyborczych znajdziecie poniżej. Zachęcam do głosowania, choć wiem, że wielu z Was jest zmęczona tą kampanią wyborczą. Sekretarz Gminy Przygodzice Dariusz Kryś odebrał dziś materiały wyborcze :)

Wybory Prezydenckie już w niedzielę 10 maja.

Tutaj znajdziecie skład obwodowych komisji wyborczych w całej gminie:        ADRES:                                                                       OBSZAR                                           
1 Zespół Szkół
Chynowa 70A
63-421 Przygodzice
sołectwa: Bogufałów, Przygodziczki, Chynowa Tak
2 Zespół Szkół
Czarnylas 150
63-421 Przygodzice
sołectwa: Czarnylas, Hetmanów Nie
3 Dom Ludowy
Dębnica ul. Ostrowska 9
63-421 Przygodzice
sołectwo Dębnica Tak
4 Zespół Szkół
Janków Przygodzki ul. Szkolna 4
63-421 Przygodzice
sołectwa: Janków Przygodzki, Topola Wielka Nie
5 Zespół Szkół w Przygodzicach Szkoła Podstawowa
Przygodzice ul Wysocka 2
63-421 Przygodzice
sołectwo Przygodzice Tak
6 Zespół Szkół
Wysocko Małe ul. Kościelna 22
63-421 Przygodzice
sołectwa: Wysocko Małe, Smardów Nie
7 Nadleśnictwo Antonin
Antonin ul.Pałacowa 2
63-421 Przygodzice
sołectwa: Antonin, Ludwików Nie
8 Dom Ludowy
Topola-Osiedle ul. Dworcowa 34
63-421 Przygodzice
sołectwo Topola-Osiedle Nie

Komentarze

  1. Lokal w Jankowie Przygodzkim również zmienił lokal- chociaż adres się nie zmienił to zamiast w sali lekcyjnej- tym razem wybory odbędą się w sali wiejskiej, co UWAGA- chociaż nie mówi o tym komunikat Urzędu Gminy - Lokal w Jankowie również będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych!!!

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie