Najnowszy post

Nowa droga od Górecznika w kierunku Chynowej gotowa. Co dokładnie zrobiono?

 Latem 2025 roku infrastruktura rowerowa Gminy Przygodzice wzbogaciła się o kolejny ważny fragment – nowy odcinek drogi w kompleksie Górecznik, prowadzący od tzw. Wigwamu w kierunku drogi powiatowej w stronę Chynowy. To niepozorne na pierwszy rzut oka przedsięwzięcie, ma jednak duże znaczenie zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. Szczególnie tych, którzy wybierają się rowerem w kierunku Antonina, Dębnicy czy nad przygodzickie stawy.

Dzień Dziecka w Antoninie

Dzień Dziecka to święto szczególne dla każdego. W przededniu Dnia Dziecka w antonińskim "Lido" zaroiło się od milusińskich. O beztroskie popołudnie pełne atrakcji, zadbał tam samorząd gminny i GOK, osłodziła je cukrowa wata. Radosnego dzieciństwa i miłości najbliższych, życzył dzieciom wójt Krzysztof Rasiak, dziękując jednocześnie nauczycielom i opiekunom za trud ich wychowania i nauczania.




Najmłodsi mieli okazję poznać z mniej oficjalnej strony Przewodniczącą Rady Gminy Przygodzice Janinę Wojtasiak i jej zastępców - Wiesława Witka i Kazimierza Niziołka.

Na scenie Patio wystąpiły dzieci z sekcji wokalnej i tanecznej Gminnego Ośrodka Kultury, pokaz swoich umiejętności dali też strażacy. 

Ten czas wypełniły atrakcje przy dmuchanym zamku, spacery z rodzicami, sportowe zmagania i show Kabaretu "Bzik" (na zdjęciach).
Imprezę wsparła firma GAZ-System.














Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie