Najnowszy post

Zielone światło dla budowy dalszego odcinka S11 w kierunku Kępna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uzyskała właśnie ważną decyzję, która otwiera drogę do budowy kolejnego odcinka S11. Chodzi o ekspresówkę w kierunku Kępna, która zupełnie zmieni charakter Antonina. Wieś nie będzie już miejscowością przy drodze krajowej, co może znacznie zmienić życie jej mieszkańców na lepsze. Czy pozycja turystyczna Antonina jest wypracowana na tyle, aby utrzymał status miejscowości idealnej do wypoczynku? 

Pomóż Darii w walce z nowotworem

Już jutro Wigilia - czas kiedy powinniśmy zapomnieć o troskach życia codziennego i zasiąść przy stole z rodziną nie myśląc o niczym poza samym miłym spotkaniem. Nie dla każdego będą to jednak święta szczęśliwe. Daria zmaga się z nowotworem wątroby. Rak jest niestety złośliwy. 9 stycznia 2016 podczas wyjątkowego koncertu w Czarnymlesie zbierane będą środki, które pomogą Darii w walce z chorobą. Cała kwota przekazana zostanie właśnie młodej kobiecie. Ma jedno marzenie - spełnić marzenie jej małego synka - po prostu żyć. Liczymy na Waszą pomoc i zaangażowanie! Szczegóły po rozwinięciu tego posta. Warto zaznaczyć, że 9 stycznia do Czarnegolasu zawita wyjątkowy spektakl przygotowany przez Zespół Pieśni i Tańca "Przygodzice" oraz Grupę Teatralną "Łzy Feniksa". Jego premiera odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach 27 grudnia. 


Darii można pomóc też na co dzień poprzez fundację AVALON.

- Leczę się na oddziale onkologicznym w szpitalu we Wrocławiu, 100km od miejsca zamieszkania. 3-4 razy w miesiącu dojeżdżam na leczenie. Rak rozsiał sie po całym organiźmie i w chwili obecnej podjęto leczenie chemioterapią motronomiczną. Wiąże się to z ogromnymi dla mnie kosztami. Duży koszt to również leki osłonowe, suplementy diety oraz specjalna dieta wątrobowa. Ze względu na uogólnione zmiany nowotworowe, zniszczony szpik kostny i niedokrwistość, mam orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy. W związku z powyższym będę wdzięczna za każdą pomoc i okazane wsparcie - czytamy na stronie fundacji.

http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/lista/fabrowska_daria.html


PROSIMY O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ
Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON
Nr konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
z dopiskiem Fabrowska, 3360 pomagacie Darii przezwyciężać
trudne chwile w walce z chorobą.
Kontakt do Darii : daria.fabrowska@onet.pl


Start imprezy: 19:00
Miejsce: Sala wiejska w Czarnymlesie

Więcej na stronie "Wydarzenia" na facebooku:Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie