Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

Pizza wróciła do Przygodzic [KONKURS]

Właściciel NICE Bar w Przygodzicach nie potrzebował wizyty Magdy Gessler, aby w jego lokalu zadziały się istne "kuchenne rewolucje". Odświeżenie pomieszczeń to nie jedyna pozytywna zmiana w tym punkcie gastronomicznym. Najważniejsza to fakt, że do menu pewnym krokiem wchodzi pizza i od razu zyskuje uznanie wsród klientów. Dodatkowym atutem punktu jest możliwość dowozu zamówionych posiłków do klienta. Jeszcze nie próbowałem, ale na pewno tam zawitam. Ale mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pizza dla dwóch osób. Zasady w poście poniżej. 


KONKURS WYGRAJ PIZZĘ

Co trzeba zrobić, żeby wygrać pizzę? :) 

W komentarzu pod tym artykułem napisz "jaka jest Twoja ulubiona pizza, jakie składniki pizzy lubisz najbardziej". Zostaw też ostatnie trzy cyfry swojego numeru telefonicznego. Spośród najciekawszych odpowiedzi wylosujemy nagrodę. Czekamy do piątku 24 lutego do godziny 18:00. Wyniki podamy w sobotę do godziny 12:00. Zwycięzca (podamy ostatnie trzy cyfry numeru telefonicznego) proszony jest o kontakt pod adresem mailowym: przygodziceblogspot@gmail.com lub na Facebooku https://www.facebook.com/przygodzice.blogspot/

Regulamin

Regulamin konkursu jest prosty. Może wziąć w nim udział każdy, kto w prawidłowy sposób wykona zadanie konkursowe. Nie ma reklamacji, nie udzielamy dodatkowych odpowiedzi. Do dzieła :)


Jak dojechać?
NICE BAR po zmianach :) 

A tutaj tylko kilka propozycji nowej "Pizzy u Karola".Komentarze

 1. pizza DIABELSKA jest nieziemska ostry sos dodaje.pikanterii salami rozplywa się w ustach,a papryczki dodają uroku (395)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pizza kebab
  Znakomity smak kebabu polecam
  274

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezydencka jest mega! Kiełbaski bym zastąpił serem pleśniowym i jest bomba :D (789)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie