Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2025 – dużo luzu, dużo inspiracji

Podczas 5. edycji Festiwalu Podróży i Regionu „Odyseja Antonińska” znów poczułem ten luz i brak spinki, który tak bardzo lubiłem w tym wydarzeniu. Od 7 do 10 sierpnia mogłem posłuchać inspirujących opowieści, spotkać ciekawych ludzi i wziąć udział w praktycznych warsztatach. Na scenie słuchałem m.in. Jakuba Porady i Ryszarda Pawłowskiego, a wieczory mijały przy ognisku, rozmowach i festiwalowej atmosferze bez „gwiazdorzenia”.

Znów ciężarówka, znów Strugi...

Tydzień temu cysterna jadąca od strony Ostrzeszowa wypadła z drogi, bo kierowca nie spodziewał się, że w obrębie ronda na Strugach zmieniona została organizacja ruchu. Czy tym razem doszło do podobnej sytuacji? Jeden z naszych czytelników zastał dziś rano ciężarówkę w rowie, ale tym razem od strony Przygodzic. Czyżby kierowca nie zachował ostrożności przy wyjeździe z terenu objętego zmianą organizacji ruchu? A może teren jest źle oznakowany? Tego na razie nie wiemy. Trwa przepompowywanie zawartości cysterny. W tamtym miejscu po prostu warto zachować szczególną ostrożność.




Aktualizacja: 

Uwaga kierowcy! Policja zamyka odcinek drogi krajowej nr 11 od skrzyżowania ws. Chynowej i Dębnicy. Z rowu wyciągana będzie cysterna. 





Komentarze

  1. no ja przepraszam bardzo, ale to sie wydarzyło wczoraj, przestancie wprowadzać ludzi w błąd!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz


Zanim coś skomentujesz przeczytaj uważnie, co mamy Ci do powiedzenia:

1) Komentarze naszych czytelników są ich własną opinią, za którą administratorzy jak i moderatorzy serwisu
www.gminaprzygodzice.info
(www.gminaprzygodzice.blogspot.com) NIE ODPOWIADAJĄ!

2) Wpisując komentarz musisz mieć świadomość, że za niego odpowiadasz!

3) Wszelkie groźby słowne oraz nadużycia będą egzekwowane prawnie!

4) Używanie wulgaryzmów zabronione!

5. Jeśli zamieścisz komentarz akceptujesz regulamin komentowania, zamieszczony powyżej.

Jesteśmy też na Instagramie