Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

Mikołajkowy prezent od serca, czyli wielki dzień krwiodawcy w Przygodzicach

Nie jest tajemnicą, że Przygodzice od wielu lat stanowią silny ośrodek związany z akcjami charytatywnym "zakręconymi" wokół oddawania krwi oraz zapisywania się do bazy dawców szpiku. Na fali tego zainteresowania oraz po oficjalnej inauguracji przygodzickiego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK "Warto żyć dla kogoś" zrodziła się inicjatywa pod nazwą "Mikołajkowy prezent od serca". 9 grudnia 2018 roku od 10:00 do 14:00 w sali Szkoły Podstawowej w Przygodzicach będzie można oddać krew oraz dobrze się pobawić. 
Oficjalny plakat imprezy. 
Obserwuj wydarzenie, udostępnij je znajomym i komentuj:


Na oficjalnym wydarzeniu na facebooku czytamy: 

Zapraszamy wszystkich krwiodawców do udziału w akcji poboru krwi oraz dzieci do wzięcia udziału w tym niezwykłym konkursie. Dla uczestników akcji przygotowaliśmy upominki, a dla najlepszych dzieci wspaniałe nagrody. Jeżeli jeszcze ktoś z Państwa chciałby wesprzeć zakup nagród zapraszamy do kontaktu, a tym wszystkim, którzy wyrazili już chęć pomocy z góry serdecznie dziękujemy! Wkrótce opublikujemy listę darczyńców :) Szczegóły akcji znajdują się na zamieszczonym plakacie. Nie może Was zabraknąć :)
W ramach akcji odbędzie się m.in.: 

- rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Krew Ratuje Życie!"
- akcja oddawania krwi
Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie