Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

Ferie zimowe 2019. Na jakie atrakcje warto zwrócić uwagę?

No i nadeszły! Ferie zimowe tu upragniony czas dla dzieciaków, dla rodziców mniej, bo muszą zapewnić swoim pociechom rozrywkę na okrągłe dwa tygodnie, ale z takimi możliwościami, jakie mamy w regionie nie jest to trudna sztuka. Stworzyłem dla Was listę ciekawszych atrakcji z terenu całej południowej Wielkopolski. Oto podsumowanie mojego szukania. 

Rozpoczynamy od naszej gminy. Tutaj prym wiodą półkolonie zimowe i zajęcia rękodzielnicze w Chacie Regionalnej. To od poniedziałku do czwartku, a w piątek grupa zbiera się i spod Chaty Regionalnej jedziecie do Aquaparku w Kaliszu. Szczegóły na plakacie. 


Baseny i aquaparki

Wybór jest spory. To nie tylko wspomniany Aquapark w Kaliszu, ale także baseny w Ostrzeszowie i nowo otwarty w Kępnie. Są też pleszewskie "Planty". 

Oceanik "Ostreszów"Ferie w Kępnie na tamtejszym "Quarium"
Lodowisko

Na szczęście daleko nie musimy jechać. W Ostrowie funkcjonuje przy Parku 600-lecia lodowisko z prawdziwego zdarzenia. 

Ostrowskie kino Komeda zaprasza na filmowe ferie zimowe. Oto trzy propozycje. Godziny seansów znajdziecie na stronie kina: https://www.kino.ockostrow.plSanki

Nie ma lepszego miejsca na rodzinne sanki od ostrzeszowskiej Bałczyny. Jedno z najwyższych wzniesień w Wielkopolsce zlokalizowane jest w Rogaszycach. Niestety musimy cierpliwie poczekać aż spadnie śnieg, którego ostatnio jak na lekarstwo...


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie