Najnowszy post

Jak do tej pory mamy mokry i zimny rok 2023 w Gminie Przygodzice

Mamy już prawie koniec maja, a prawdziwej wiosny jak nie widać, tak nie widać.  Maj w tym roku jest wyjątkowo zimny i stosunkowo mokry, przynajmniej w porównaniu z ostatnim dziesięcioleciem. Pamiętam, że bywały już jednak takie maje w przeszłości i to w cale nie zwiastowało niczego złego. Ale trochę narzekamy, że powinno być ciepło, a nie jest. Cieszą się natomiast właściciele niektórych upraw: mokry maj może oznaczać dobre zbiory. Zadowoleni są też leśnicy: po raz pierwszy od wielu lat zapełniły się leśne akweny m.in.  staw Piec Dolny w okolicach miejscowości Strugi pomiędzy Przygodzicami a Antoninem.

XX jubileuszowe Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach 2019 [ZAPROSZENIE]

W imieniu organizatorów: Stowarzyszenia na rzecz promocji i rozwoju edukacji powiatu ostrowskiego oraz ZSP CKU w Przygodzicach pragnę zaprosić Was na tegoroczne jubileuszowe XX Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach, które odbędą się 28 kwietnia na terenie dawnej szkoły rolniczej w Przygodzicach. To największy kiermasz drzew, krzewów i kwiatów w regionie i jeden z największych na południu Wielkopolski. Po raz kolejny tysiące odwiedzających będzie mgło kupić coś dla domu, ogrodu i gospodarstwa. 


 
Jesteś wystawcą? Chcesz zgłosić się ze swoim stoiskiem? Skorzystaj z KARTY ZGŁOSZENIOWEJ:
BIURO TARGÓW 


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. PTR 6, 63-421 Przygodzice
tel.  62 7336131
fax 62 7336132
dyrektor Tomasz Guliński tel. 506 689 917
komisarz Targów Rolno–Ogrodniczych: Dariusz Sosiński tel. 606 601 920
Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach to przede wszystkim okazja do przyjrzenia się najnowszym trendom, które panują w ogrodzie, sadzie, domu oraz gospodarstwa. To przede wszystkim kiermasz: 

  • drzew 
  • krzewów 
  • kwiatów 

Ponadto to także wystawa: 

  • maszyn
  • sprzętu rolniczego
  • środków do produkcji rolnej

A także pokazy: 

  • sprzętu rolniczego 
  • maszyn i urządzeń do ogrodu 
  • pokaz zaprzęgów konnych 

Oraz liczne atrakcje dla najmłodszych. Jak co roku odbędzie się także konkurs na najlepsze stoisko targowe oraz najlepszy produkt. XX Targi Rolno-Ogrodnicze
28 kwietnia 2019
9:00 - 17:00 


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach 
Tel. 62 733 61 31 
Organizatorzy: 

Stowarzyszenie na rzecz promocji i rozwoju edukacji powiatu ostrowskiego 
ZSP CKU w Przygodzicach 
Powiat ostrowski 
Gmina Przygodzice 


Partnerzy: 

Wielkopolska Izba Rolnicza 
Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie