Najnowszy post

Kulturalne podsumowania roku 2020 w gminie Przygodzice. Wywiad z Robertem Karczmarkiem dyrektorem GOK

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa wiele branż nie może normalnie funkcjonować. W mediach najwięcej mówi się o podmiotach działających w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Mniej i tak trochę po macoszemu mówi się o szeroko rozumianej kulturze. Tymczasem wiele instytucji kultury od dłuższego czasu jest zamkniętych, niektóre przeniosły swoją działalność do przestrzeni wirtualnej. Jak w tych trudnych warunkach radzi sobie Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach? O problemach, z jakimi borykał się GOK w 2020 roku, o podjętych środkach zaradczych oraz o wyzwaniach jakie postawił sobie w 2021 roku z jego dyrektorem Robertem Kaczmarkiem rozmawiał Grzegorz Kowalski.

XX jubileuszowe Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach 2019 [ZAPROSZENIE]

W imieniu organizatorów: Stowarzyszenia na rzecz promocji i rozwoju edukacji powiatu ostrowskiego oraz ZSP CKU w Przygodzicach pragnę zaprosić Was na tegoroczne jubileuszowe XX Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach, które odbędą się 28 kwietnia na terenie dawnej szkoły rolniczej w Przygodzicach. To największy kiermasz drzew, krzewów i kwiatów w regionie i jeden z największych na południu Wielkopolski. Po raz kolejny tysiące odwiedzających będzie mgło kupić coś dla domu, ogrodu i gospodarstwa. 


 
Jesteś wystawcą? Chcesz zgłosić się ze swoim stoiskiem? Skorzystaj z KARTY ZGŁOSZENIOWEJ:
BIURO TARGÓW 


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. PTR 6, 63-421 Przygodzice
tel.  62 7336131
fax 62 7336132
dyrektor Tomasz Guliński tel. 506 689 917
komisarz Targów Rolno–Ogrodniczych: Dariusz Sosiński tel. 606 601 920
Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach to przede wszystkim okazja do przyjrzenia się najnowszym trendom, które panują w ogrodzie, sadzie, domu oraz gospodarstwa. To przede wszystkim kiermasz: 

  • drzew 
  • krzewów 
  • kwiatów 

Ponadto to także wystawa: 

  • maszyn
  • sprzętu rolniczego
  • środków do produkcji rolnej

A także pokazy: 

  • sprzętu rolniczego 
  • maszyn i urządzeń do ogrodu 
  • pokaz zaprzęgów konnych 

Oraz liczne atrakcje dla najmłodszych. Jak co roku odbędzie się także konkurs na najlepsze stoisko targowe oraz najlepszy produkt. XX Targi Rolno-Ogrodnicze
28 kwietnia 2019
9:00 - 17:00 


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach 
Tel. 62 733 61 31 
Organizatorzy: 

Stowarzyszenie na rzecz promocji i rozwoju edukacji powiatu ostrowskiego 
ZSP CKU w Przygodzicach 
Powiat ostrowski 
Gmina Przygodzice 


Partnerzy: 

Wielkopolska Izba Rolnicza 
Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie