Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Mikołajkowy prezent od serca dla Kubusia - zapowiedź

Imponująco przedstawia się program mikołajkowej akcji charytatywnej organizowanej przez Klub HDK PCK "Warto żyć dla kogoś"oraz Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach. Zapraszamy 8 grudnia do budynku przygodzickiego GOK-u na akcję poboru krwi oraz rejestracji potencjalnych dawców szpiku DKMS. Gościem specjalnym wydarzenia będzie złoty medalista Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata oraz Superligi Pucharu Europy Szymon Ziółkowski. Sportowcowi towarzyszyć będzie żona Marta - Ambasadorka Drużyny Szpiku i projektu "Chce się żyć".
Wydarzenie charytatywne
„Mikołajkowy Prezent od Serca dla Kubusia”

8 grudnia 2019 roku (niedziela)
Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach
ul. Wrocławska 52
63-421 Przygodzice10.00-14.00
- akcja poboru krwi (Klub HDK PCK „Warto Żyć dla Kogoś” Gminy         Przygodzice/RCKiK Kalisz),
- akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku – DKMS,
- kiermasz charytatywny (Szkoła Podstawowa w Przygodzicach),
- występy artystyczne (Grupa Baletowa „Gwiazda”, Gminne Studio Piosenki, Slavica Dance Fitness),
- wizyta Św. Mikołaja, elfa, klauna, animatorki z firmy Ciumoczkowe animacje,
- loteria fantowa (Klub HDK PCK „Warto Żyć dla Kogoś” Gminy Przygodzice),
- pokazy strażaków i ratowników medycznych (m.in. ratowanie rannego z wraku samochodu)
- poczęstunek dla krwiodawców, wolontariuszy i uczestników.

12.00-14.00
- wizyta gości specjalnych – Szymona Ziółkowskiego (Mistrza Olimpijskiego, Świata i Superligi Pucharu Europy w żucie młotem i Marty Ziółkowskiej (Ambasadorki Drużyny Szpiku)

14.30-19.00
- słowo wstępne – historia choroby Kubusia Golca z Przygodzic,
- koncerty zespołów muzycznych wg. Kolejności występu:
 BWLN, Natamaran,  Bosscy, No Way, De Indigo,
- licytacje „cennych” przedmiotów (w przerwach koncertowych),
- rozstrzygnięcie loterii fantowej z nagrodami,

- poczęstunek dla uczestników.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie