Najnowszy post

Dariusz Peśla prezentuje książkę "Radziwiłłowie. Książęta z cesarza łaski - linia berlińsko-antonińska"

26 września 2021 roku w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się promocja książki Dariusza Peśli pt. "Radziwiłłowie. Książęta z cesarza łaski - linia berlińsko-antonińska". Oficjalna premiera publikacji była jednocześnie epilogiem 40. jubileuszowej edycji festiwalu "Chopin w barwach jesieni". 

Deweloper zachęca do zamieszkania w Jankowie Przygodzkim

Jadąc ostatnio ulicą Staroprzygodzką (dalej Zębcowską) zainteresowałem się witaczami, które kłują w oczy już po przekroczeniu granicy Ostrowa Wielkopolskiego i Jankowa Przygodzkiego. Deweloper zaprasza i zachęca potencjalnych mieszkańców do osiedlenia się właśnie na terenie sołectwa. Choć oczywiście witacze to nic nowego, postawienie tego typu znaków jest w naszej gminie jest czymś oryginalnym i przykuwającym uwagę. 


To znak czasów. Takie wsie jak Janków Przygodzki, Przygodzice czy Wysocko Małe uznawane są za tzw. sypialnie Ostrowa Wielkopolskiego. Szybki dojazd do centrum miasta sprawia, że działka nawet 10 kilometrów od pracy nie jest dzisiaj problemem, wszakże średnio na każdym podwórzu stoją teraz dwa samochody, a i komunikacja publiczna niczym nie przypomina tej sprzed choćby kilku lat.

Witacze w Jankowie


"Zamieszkaj w Jankowie" - brzmi napis na witaczach, które już przy wjeździe do miejscowości kłują w oczy zmotoryzowanych. Tajemnicza "Wierzbowa Kraina"- pod tym hasłem w wyszukiwarce google znajduje się inwestycja ITH Deweloper. W opisie osiedla czytamy, że:


Wierzbowa Kraina zlokalizowana w Jankowie Przygodzkim, gmina Przygodzice zaledwie 7 minut od centrum Ostrowa Wielkopolskiego to zaciszna alternatywa dla mieszkania w mieście. Osiedle składa się z domów jednorodzinnych. Atrakcyjna bryła budynków, z nowoczesnymi elementami sprawia, że każdy pragnący zamieszkać właśnie na tym osiedlu znajdzie tu cząstkę siebie. Wierzbowa Kraina jest położona w sąsiedztwie lasów, rzeki i pól, jest idealnym miejscem dla osób lubiących długie spacery, cisze i spokój po dniu pełnym zawodowych wrażeń.
Janków Przygodzki to wieś zlokalizowana niedaleko głównej trasy prowadzącej z Ostrowa Wielkopolskiego do Ostrzeszowa i staje się nowa „sypialnią” Ostrowa. Z jednej strony oferuje piękne spacerowe tereny, z drugiej bardzo wygodny i szybki dojazd do Ostrowa, pobliskiej szkoły, sklepów czy galerii handlowej.

"Wierzbowa Kraina" to małe osiedle zlokalizowane przy ulicy Wierzbowej w Jankowie Przygodzkim. Zdjęcia wizualizujące domy dewelopera znajdziecie na stronie przedsiębiorstwa. 

http://ithdeweloper.pl/wierzbowa-kraina/

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie