Treść sponsorowana

Treść sponsorowana
Gospodarstwo Rybackie Przygodzice

Najnowszy post

Gmina Przygodzice liderem w pozyskiwaniu funduszy na odnawialne źródła energii

Gmina Przygodzice po raz kolejny potwierdza swoją pozycję wśród najbardziej aktywnych samorządów w Polsce w dziedzinie odnawialnych źródeł energii . Dzięki nowemu projektowi realizowanemu w ramach klastra energii , wspólnie z Odolanowem i Sulmierzycami , do mieszkańców i instytucji publicznych trafią setki nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych z magazynami energii .

Karczma i Hotel Górecznik wracają do gry po lockdownie

12 lutego 2021. Zimowy poranek w malowniczej Dolinie Baryczy ❤️ Mamy takie piękne krajobrazy na wyciągnięcie ręki, a czasami tego nie dostrzegamy. Takie obrazki mogą od dziś zobaczyć już goście Hotelu Górecznik. 




Obiekt pozostawał zamknięty ze względu na pandemię od końca grudnia 2020 roku. Jutro otwiera się także Karczma Górecznik, która powraca do serwowania dań na wynos. Menu znajdziecie na stronie www.gorecznik.pl/menu

To był trudny czas dla restauratorów oraz hotelarzy. Nadal jest. Wszyscy czekają na wiosnę jak na zbawienie. Lockdown dla hoteli nastąpił od 29 grudnia, a tydzień temu rząd zdecydował się zluzować nieco obostrzenia. Patrząc na to, co dzieje się w Europie, to nie mam dobrych myśli. Trzeba patrzeć na to realistycznie: to nie koniec pandemii. Razem z hotelami ruszyły: kina, teatry, filharmonie, muzea oraz baseny. Wciąż nie można zjeść w restauracji czy ćwiczyć na siłowni. Nie pójdziemy także na koncert. 

Zdjęcia z wczoraj (11.02) oraz z dzisiejszego poranka (12.02). 
































#zima #winter #morning #sunrise #love #landscape #view #beautifuldestinations #baryczvalley #przygodzice #antonin 
#dolinabaryczy #poranek #morning #morningview #hotelview #hotelspotter #

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie