Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Antonin w rytmach lata dla Marcela

Za nami ciekawe wydarzenie charytatywne „Antonin w rytmach lata dla Marcela”. W sobotę 3 lipca Fundacja „Warto żyć dla kogoś” zaprosiła mieszkańców gminy Przygodzice oraz regionu do wspólnej zabawy oraz zbiórki pieniędzy na rzecz Marcela Komorowskiego. Oto lista osób oraz organizacji, bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć.
6-letni Marcel Komorowski z Ostrowa urodził się bez prawego ucha. Dzisiaj jego rodzice walczą o to, by chłopiec mógł słyszeć w pełni. Szansę na to daje droga operacja w Stanach Zjednoczonych.

W ciepłą sobotę 3 lipca Fundacja „Warto żyć dla kogoś” zaprosiła do Antonina na wspólną zabawę w rytmach lata. Frekwencja dopisała.
Na oficjalnej stronie facebookowej Fundacji „Warto żyć dla kogoś” napisano:

„Jeszcze emocje nie opadły, ale chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji wczorajszego wydarzenia charytatywnego "Antonin w Rytmach Lata dla Marcela". Dziękujemy oddziałom i wszystkim wolontariuszom za olbrzymie zaangażowanie, wszystkim sponsorom, darczyńcom i ludziom o wielkich sercach, bo bez Was nie byłoby tej akcji! Dziękujemy wszystkim czynnym uczestnikom wydarzenia, w tym ponad 400 motocyklistom, ponad 100 moto-maniakom, artystom, wystawcom, animatorom, barmanom”


Podziękowania dla:

Fundacji DKMS,
Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego,
Aresztowi Śledczemu z Ostrowa Wielkopolskiego,mjr Waldemarowi Zarembie, Krzysztofowi Walczakowi, Karolowi Pogorzelcowi, Pawłowi Hnatykowi,
firmie EuroMax z Tychów,
KGW Ludwików,
KGW Antonin,
KGW Bogufałów,
KGW Czarnylas,
KGW Dębnica,
KGW Przygodziczki,
KGW Chynowa,
KGW Hetmanów,
Piotrowi Nadolskiemu,
Marcie Tabaka z mężem,
Joannie Galka- Walczykiewicz,
Alicji Boncol,
Nikoli Tabaka,
Małgorzacie Mielcarek,
firmie Trasko Automatyka,
firmie Diagnosis,
firmie Nowaccy,
Przewodniczącemu komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych w gminie Przygodzice Damianowi Kołackiemu,
Komendzie Policji z Ostrowa Wielkopolskiego,
związkom zawodowym przy areszcie,
Edwardowi Prusowi,
Dariuszowi Perzowi,
Firmie Arte za płotki,
Grupie Motocyklowej ISKRA z Nowych Skalmierzyc,
Crazy In The Dark Ostrów Wielkopolski,
Hubertowi i Maciejowi z MotoEventy,
firmie NajlepszeFajerwerki,
Wszystkim klubom motocyklowym z całej Polski,
Łukaszowi Rosińskiemu,
Anecie Janosz w mężem,
Wiesławie Mucha,
Renacie Kubica,
Danucie i Adamowi Kowalskim,
pracownikom GOK,
Pawłowi Nowaczykowi
rodzicom Marcela Komorowskiego

60 osób zdecydowało się oddać krew w tym trudnym okresie - lato jest bowiem zawsze najgorszym czasem w roku, w którym zapotrzebowanie na krew jest największe. Dzięki sporemu zaangażowaniu Fundacji „Warto żyć dla kogoś” wydarzenie zostało zorganizowane z ogromnym rozmachem.

fot. Fundacja "Warto żyć dla kogoś"Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie