Najnowszy post

Ostrzeżenie meteorologiczne 3. stopnia

Trzeci, najwyższy stopień zagrożenia burzami, które mogę powodować realne zagrożenie dla naszego zdrowia oraz życia wydano dla naszego regionu. Miejscami może padać grad oraz mogą powstawać trąby powietrzne. Uważajcie na siebie od godziny 15:00 do północy.   

Magia Gminy Przygodzice w Dolinie Baryczy. Album już jest!

Powstał piękny album o naszej gminie - świetna wizytówka autorstwa Kingi i Łukasza Kiełtyków oraz Roberta Kaczmarka. Magia Gminy Przygodzice w Dolinie Baryczy to efekt długiej pracy 3 fotografów przyrody oraz krajobrazów, którzy postanowili pokazać piękno naszej gminy z perspektywy drona oraz z ziemi. 12 grudnia spotykamy się o godzinie 17:00 na Góreczniku, aby oficjalnie zaprezentować Magia Gminy Przygodzice w Dolinie Baryczy. Album Fotograficzny całemu światu. Wstęp wolny.Album powstawał w trakcie trwania czterech pór roku: wiosna, lato, jesień i zima. To wielka rzecz, że Łukaszowi, Kindze i Robertowi udało się zebrać pieniądze od sponsorów na powstanie tego albumu, który staje się doskonałą wizytówką Gminy Przygodzice i Doliny Baryczy. Projekt obfitował w kilka zwrotów akcji, jak w dobrym filmie. Będzie o nich mowa 12 grudnia 2021 w sali bankietowej Górecznika, gdzie odbędzie się oficjalny start - spotkanie autorskie. Wstęp jest wolny. 


Okładka albumu "Magia Doliny Baryczy w Gminie Przygodzice"Robert Kaczmarek, Łukasz Kiełtyka i Kinga Szewczyk-Kiełtyka na łodzi podczas robienia materiału do albumu

Robert Kaczmarek, Łukasz Kiełtyka i Kinga Szewczyk-Kiełtyka na łodzi podczas robienia materiału do albumu

Robert Kaczmarek, Łukasz Kiełtyka i Kinga Szewczyk-Kiełtyka na łodzi podczas robienia materiału do albumuAlbum gotowy do dystrybucji ;) 

Zaproszenie na spotkanie autorskie. 

Kadr z albumu "Kamuflaż" - zdjęcie autorstwa Łukasza Kiełtyki

Jesienna mgła - zdjęcie autorstwa Łukasza Kiełtyki

Magia kolorów o wschodzie słońca Łukasz Kiełtyka

Kadr z albumu.
Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie