Najnowszy post

Burza w styczniu. Poważny incydent burzowy z 17 stycznia 2022

O tym incydencie pogodowym będziemy mówić jeszcze przez lata, a serwisy zajmujące się opisywaniem zjawisk pogodowych będą wspominać zdarzenie z poniedziałku 17 stycznia 2022 roku przez wiele lat, chyba że tak znaczące fronty pogodowe, podobne do tych z incydentów letnich będą się powtarzały zimą znacznie częściej.

Magia Gminy Przygodzice w Dolinie Baryczy. Album już jest!

Powstał piękny album o naszej gminie - świetna wizytówka autorstwa Kingi i Łukasza Kiełtyków oraz Roberta Kaczmarka. Magia Gminy Przygodzice w Dolinie Baryczy to efekt długiej pracy 3 fotografów przyrody oraz krajobrazów, którzy postanowili pokazać piękno naszej gminy z perspektywy drona oraz z ziemi. 12 grudnia spotykamy się o godzinie 17:00 na Góreczniku, aby oficjalnie zaprezentować Magia Gminy Przygodzice w Dolinie Baryczy. Album Fotograficzny całemu światu. Wstęp wolny.Album powstawał w trakcie trwania czterech pór roku: wiosna, lato, jesień i zima. To wielka rzecz, że Łukaszowi, Kindze i Robertowi udało się zebrać pieniądze od sponsorów na powstanie tego albumu, który staje się doskonałą wizytówką Gminy Przygodzice i Doliny Baryczy. Projekt obfitował w kilka zwrotów akcji, jak w dobrym filmie. Będzie o nich mowa 12 grudnia 2021 w sali bankietowej Górecznika, gdzie odbędzie się oficjalny start - spotkanie autorskie. Wstęp jest wolny. 


Okładka albumu "Magia Doliny Baryczy w Gminie Przygodzice"Robert Kaczmarek, Łukasz Kiełtyka i Kinga Szewczyk-Kiełtyka na łodzi podczas robienia materiału do albumu

Robert Kaczmarek, Łukasz Kiełtyka i Kinga Szewczyk-Kiełtyka na łodzi podczas robienia materiału do albumu

Robert Kaczmarek, Łukasz Kiełtyka i Kinga Szewczyk-Kiełtyka na łodzi podczas robienia materiału do albumuAlbum gotowy do dystrybucji ;) 

Zaproszenie na spotkanie autorskie. 

Kadr z albumu "Kamuflaż" - zdjęcie autorstwa Łukasza Kiełtyki

Jesienna mgła - zdjęcie autorstwa Łukasza Kiełtyki

Magia kolorów o wschodzie słońca Łukasz Kiełtyka

Kadr z albumu.
Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie