Najnowszy post

Kolejny market dużej sieci powstaje w Przygodzicach

O tych planach mówiło się już w Przygodzicach od dawna. Na działce przy ulicy Wrocławskiej powstaje sklep znanej sieci. 

W gminie Przygodzice WOŚP gra równie głośno

30 stycznia 2022 roku rusza 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach zaprasza do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich na gminny finał imprezy charytatywnej. Od godziny 16:00 odbywać się będą licytacje, występy sekcji GOK oraz zadebiutuje Koźlarska Kapela Ludowa. W tym roku gramy dla okulistyki dziecięcej. Siema!



Wystąpią:

  • Studio piosenki GOK

  • Zespół Pieśni i Tańca Przygodzice

  • Zespół Tańca Ludowego Kosynierzy

  • Ludowa Kapela Koźlarska

Dla wszystkich tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą być tego dnia w Jankowie GOK przygotował transmisję na żywo od godziny 16:00.

Prośba do wszystkich, którym inicjatywa Jurka Owsiaka nie jest po drodze: zostańcie w domach, nie komentujcie negatywnie, nie obrażajcie się, nie wypraszajcie brzydko wolontariuszy (prośba głównie do księży) - na tym świecie jest miejsce dla dobra.

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie