Najnowszy post

Górecznikowa zagroda ma nowego mieszkańca: to młody lemur

Ciekawostka przyrodnicza z naszej gminy. Wczoraj w zagrodzie ze zwierzętami na Góreczniku przyszedł na świat lemur. Młode z mamą czują się dobrze. Spędzają teraz czas na wzajemnym ogrzewaniu się w uciskach. 

W gminie Przygodzice WOŚP gra równie głośno

30 stycznia 2022 roku rusza 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach zaprasza do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich na gminny finał imprezy charytatywnej. Od godziny 16:00 odbywać się będą licytacje, występy sekcji GOK oraz zadebiutuje Koźlarska Kapela Ludowa. W tym roku gramy dla okulistyki dziecięcej. Siema!Wystąpią:

  • Studio piosenki GOK

  • Zespół Pieśni i Tańca Przygodzice

  • Zespół Tańca Ludowego Kosynierzy

  • Ludowa Kapela Koźlarska

Dla wszystkich tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą być tego dnia w Jankowie GOK przygotował transmisję na żywo od godziny 16:00.

Prośba do wszystkich, którym inicjatywa Jurka Owsiaka nie jest po drodze: zostańcie w domach, nie komentujcie negatywnie, nie obrażajcie się, nie wypraszajcie brzydko wolontariuszy (prośba głównie do księży) - na tym świecie jest miejsce dla dobra.

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie