Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

W gminie Przygodzice WOŚP gra równie głośno

30 stycznia 2022 roku rusza 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach zaprasza do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich na gminny finał imprezy charytatywnej. Od godziny 16:00 odbywać się będą licytacje, występy sekcji GOK oraz zadebiutuje Koźlarska Kapela Ludowa. W tym roku gramy dla okulistyki dziecięcej. Siema!Wystąpią:

  • Studio piosenki GOK

  • Zespół Pieśni i Tańca Przygodzice

  • Zespół Tańca Ludowego Kosynierzy

  • Ludowa Kapela Koźlarska

Dla wszystkich tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą być tego dnia w Jankowie GOK przygotował transmisję na żywo od godziny 16:00.

Prośba do wszystkich, którym inicjatywa Jurka Owsiaka nie jest po drodze: zostańcie w domach, nie komentujcie negatywnie, nie obrażajcie się, nie wypraszajcie brzydko wolontariuszy (prośba głównie do księży) - na tym świecie jest miejsce dla dobra.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie