Najnowszy post

Zielone światło dla budowy dalszego odcinka S11 w kierunku Kępna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uzyskała właśnie ważną decyzję, która otwiera drogę do budowy kolejnego odcinka S11. Chodzi o ekspresówkę w kierunku Kępna, która zupełnie zmieni charakter Antonina. Wieś nie będzie już miejscowością przy drodze krajowej, co może znacznie zmienić życie jej mieszkańców na lepsze. Czy pozycja turystyczna Antonina jest wypracowana na tyle, aby utrzymał status miejscowości idealnej do wypoczynku? 

W gminie Przygodzice WOŚP gra równie głośno

30 stycznia 2022 roku rusza 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach zaprasza do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich na gminny finał imprezy charytatywnej. Od godziny 16:00 odbywać się będą licytacje, występy sekcji GOK oraz zadebiutuje Koźlarska Kapela Ludowa. W tym roku gramy dla okulistyki dziecięcej. Siema!Wystąpią:

  • Studio piosenki GOK

  • Zespół Pieśni i Tańca Przygodzice

  • Zespół Tańca Ludowego Kosynierzy

  • Ludowa Kapela Koźlarska

Dla wszystkich tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą być tego dnia w Jankowie GOK przygotował transmisję na żywo od godziny 16:00.

Prośba do wszystkich, którym inicjatywa Jurka Owsiaka nie jest po drodze: zostańcie w domach, nie komentujcie negatywnie, nie obrażajcie się, nie wypraszajcie brzydko wolontariuszy (prośba głównie do księży) - na tym świecie jest miejsce dla dobra.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie