Najnowszy post

XXIII Targi rolno-ogrodnicze w Przygodzicach [ZAPOWIEDŹ]

28 kwietnia w Przygodzicach ruszają 23. Targi rolno-ogrodnicze. Będzie to okazja do zakupu artykułów szkółkarskich, sadowniczych i ogrodniczych, a także maszyn i urządzeń do produkcji rolno-ogrodniczej, sprzętu i wyposażenia gospodarstw i ogrodów. Od lat kiermasz promuje rodzimych producentów z różnych branż, a także instytucje i organizacje rolnicze, wreszcie lokalne grupy, które podejmują inicjatywy w społecznościach wiejskich.

Targi rolno-ogrodnicze w Przygodzicach 2022. Wielki powrót po pandemii

Kiermasz drzew, krzewów i kwiatów. Wystawa maszyn, sprzętu rolniczego, środków do produkcji rolnej, pokazy pracy maszyn oraz pokazy zaprzęgów konnych. Konkurs na najlepsze stoisko targów oraz najlepszy produkt. 24 kwietnia w Przygodzicach rusza 21. edycja popularnych targów rolno-ogrodniczych. W godzinach od 9:00 do 17:00 będzie można zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy do ogrodu oraz rolnictwa. To już tradycja, że targi otwierają sezon wiosenny w przydomowych ogródkach.

XXI Targi rolno-ogrodnicze w PrzygodzicachZespół Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego


ul. PTR 6

63-421 Przygodzice

Tel. 62 733 61 31


Mail zspcku@poczta.onet.pl

Strona www: www.zspcku.edupage.org
Organizatorzy:

Stowarzyszenie na rzecz promocji i rozwoju edukacji powiatu ostrowskiego

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego


Partnerzy:

Powiat ostrowski

Gmina Przygodzice

Wielkopolska Izba RolniczaKomentarze

Jesteśmy też na Instagramie