Najnowszy post

Zielone światło dla budowy dalszego odcinka S11 w kierunku Kępna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uzyskała właśnie ważną decyzję, która otwiera drogę do budowy kolejnego odcinka S11. Chodzi o ekspresówkę w kierunku Kępna, która zupełnie zmieni charakter Antonina. Wieś nie będzie już miejscowością przy drodze krajowej, co może znacznie zmienić życie jej mieszkańców na lepsze. Czy pozycja turystyczna Antonina jest wypracowana na tyle, aby utrzymał status miejscowości idealnej do wypoczynku? 

Targi rolno-ogrodnicze w Przygodzicach 2022. Wielki powrót po pandemii

Kiermasz drzew, krzewów i kwiatów. Wystawa maszyn, sprzętu rolniczego, środków do produkcji rolnej, pokazy pracy maszyn oraz pokazy zaprzęgów konnych. Konkurs na najlepsze stoisko targów oraz najlepszy produkt. 24 kwietnia w Przygodzicach rusza 21. edycja popularnych targów rolno-ogrodniczych. W godzinach od 9:00 do 17:00 będzie można zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy do ogrodu oraz rolnictwa. To już tradycja, że targi otwierają sezon wiosenny w przydomowych ogródkach.

XXI Targi rolno-ogrodnicze w PrzygodzicachZespół Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego


ul. PTR 6

63-421 Przygodzice

Tel. 62 733 61 31


Mail zspcku@poczta.onet.pl

Strona www: www.zspcku.edupage.org
Organizatorzy:

Stowarzyszenie na rzecz promocji i rozwoju edukacji powiatu ostrowskiego

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego


Partnerzy:

Powiat ostrowski

Gmina Przygodzice

Wielkopolska Izba RolniczaKomentarze

Jesteśmy też na Instagramie