Najnowszy post

Ulica Ceglana w Przygodzicach do remontu

Gmina Przygodzice poinformowała o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców oraz korzystających z ulicy Ceglanej w Przygodzicach. Od 28 sierpnia oficjalnie rozpoczyna się remont tej drogi. Tak długo wyczekiwany przez mieszkańców, ale także wędkarzy oraz turystów, którzy chcą się dostać do popularnej "Glinianki".

Targi rolno-ogrodnicze w Przygodzicach 2022. Wielki powrót po pandemii

Kiermasz drzew, krzewów i kwiatów. Wystawa maszyn, sprzętu rolniczego, środków do produkcji rolnej, pokazy pracy maszyn oraz pokazy zaprzęgów konnych. Konkurs na najlepsze stoisko targów oraz najlepszy produkt. 24 kwietnia w Przygodzicach rusza 21. edycja popularnych targów rolno-ogrodniczych. W godzinach od 9:00 do 17:00 będzie można zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy do ogrodu oraz rolnictwa. To już tradycja, że targi otwierają sezon wiosenny w przydomowych ogródkach.

XXI Targi rolno-ogrodnicze w PrzygodzicachZespół Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego


ul. PTR 6

63-421 Przygodzice

Tel. 62 733 61 31


Mail zspcku@poczta.onet.pl

Strona www: www.zspcku.edupage.org
Organizatorzy:

Stowarzyszenie na rzecz promocji i rozwoju edukacji powiatu ostrowskiego

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego


Partnerzy:

Powiat ostrowski

Gmina Przygodzice

Wielkopolska Izba RolniczaKomentarze

Jesteśmy też na Instagramie