Najnowszy post

Ostrzeżenie meteorologiczne 3. stopnia

Trzeci, najwyższy stopień zagrożenia burzami, które mogę powodować realne zagrożenie dla naszego zdrowia oraz życia wydano dla naszego regionu. Miejscami może padać grad oraz mogą powstawać trąby powietrzne. Uważajcie na siebie od godziny 15:00 do północy.   

Ulica Ceglana w Przygodzicach doczeka się remontu. Pomoże Polski Ład

Gmina Przygodzice otrzymała dofinansowanie na budowę ulicy Ceglanej w Przygodzicach. Środki pochodzą z Polskiego Ładu. Projekt ma powstać jeszcze w tym roku, a realizacja inwestycji zaplanowana jest na rok 2023 - dowiedziałem się nieoficjalnie. Oto lista inwestycji, które są planowane w ramach rządowego dofinansowania. Samorząd otrzymał blisko 9 milionów złotych. 

Lista pozostałych inwestycji, które samorząd zamierza zrealizować w ramach Polskiego Ładu. 

1) Budowa drogi gminnej łączącej Janków Przygodzki (dz. nr 198) z Topolą-Osiedle (ul. Wierzbowa)
2) Budowa drogi gminnej Topola-Osiedle ul. Słoneczna
3) Rozbudowa drogi gminnej w Chynowej dz. nr 772 i w Bogufałowie dz. nr 315 (tj. przy cmentarzu)
4) Budowa drogi gminnej w Bogufałowie dz. nr 226
5) Budowa drogi gminnej w Przygodzicach - ul. Ceglana o długości ok. 822 m; o nawierzchni z kostki brukowej betonowej.
6) Przebudowa drogi gminnej w Jankowie Przygodzki ul. Promykowa

Komentarze

Archiwum BLOGA

Pokaż więcej

Jesteśmy też na Instagramie