Najnowszy post

Biedronka prawie gotowa

Przejeżdżając wczoraj wieczorem obok nowo budowanej Biedronki w Przygodzicach zauważyłem, że na frontowej ścianie budynku pojawił się już szyld sklepu. To wyraźny sygnał, że prace przy budowie marketu są na ukończeniu. Cala inwestycja ma się zakończyć jeszcze przed świętami i spoglądając na imponujące tempo prac będzie to możliwe. Czy będziecie robili w tym sklepie zakupy? A może jesteście wierni swoim ziomalom z małych punktów? Co sądzicie? 

Żegnamy zasłużonego przygodziczanina

Zmarł Kazimierz Kucharski. W Przygodzicach był znany przede wszystkim jako wieloletni kierownik Gospodarstwa Pomocniczego przy Państwowym Technikum Rolnym w Przygodzicach. Od 1985 roku był nauczycielem technikum rolniczego. Miał 79 lat. Kondolencje dla rodziny.archiwum prywatneKazimierz Kucharski ur. 28.12.1942r. w Jastrzębnikach k. Kalisza. Syn Mariana i Stanisławy z domu Gostyńskiej. Miał starszego brata Mariana i młodsza siostrę Wiesławę.

Ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Wołowie k. Wrocławia, a następnie wydział rolny Akademii Rolniczej w Poznaniu.

Z Przygodzicami związany od 1969 roku, kiedy objął stanowisko kierownika Gospodarstwa Pomocniczego przy Państwowym Technikum Rolniczym w Przygodzicach. 

Od 1985 roku zaczął pracować jako nauczyciel w Technikum Rolniczym ucząc produkcji roślinnej, ekonomiki i organizacji, podstaw Agrobiznesu. 

W 2002 roku przeszedł na emeryturę.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie