Najnowszy post

Nowe zasady grupy "Przygodzicki bazarek" na Facebooku

Szanowni uczestnicy Grupy, sporo nas tutaj 💪🏻 ale z przykrością muszę przyznać, że zrobił się tutaj mały bałagan. To oczywiście moja wina, więc od nowego roku 2024 mam chęć stworzenia tutaj miejsca, gdzie klient indywidualny będzie mógł skutecznie sprzedać coś niepotrzebnego ze swojego domu, a przedsiębiorca będzie miał okazję sprzedać swój towar lub zareklamować swoją usługę.

Żegnamy zasłużonego przygodziczanina

Zmarł Kazimierz Kucharski. W Przygodzicach był znany przede wszystkim jako wieloletni kierownik Gospodarstwa Pomocniczego przy Państwowym Technikum Rolnym w Przygodzicach. Od 1985 roku był nauczycielem technikum rolniczego. Miał 79 lat. Kondolencje dla rodziny.archiwum prywatneKazimierz Kucharski ur. 28.12.1942r. w Jastrzębnikach k. Kalisza. Syn Mariana i Stanisławy z domu Gostyńskiej. Miał starszego brata Mariana i młodsza siostrę Wiesławę.

Ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Wołowie k. Wrocławia, a następnie wydział rolny Akademii Rolniczej w Poznaniu.

Z Przygodzicami związany od 1969 roku, kiedy objął stanowisko kierownika Gospodarstwa Pomocniczego przy Państwowym Technikum Rolniczym w Przygodzicach. 

Od 1985 roku zaczął pracować jako nauczyciel w Technikum Rolniczym ucząc produkcji roślinnej, ekonomiki i organizacji, podstaw Agrobiznesu. 

W 2002 roku przeszedł na emeryturę.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie