Najnowszy post

Ulica Ceglana w Przygodzicach do remontu

Gmina Przygodzice poinformowała o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców oraz korzystających z ulicy Ceglanej w Przygodzicach. Od 28 sierpnia oficjalnie rozpoczyna się remont tej drogi. Tak długo wyczekiwany przez mieszkańców, ale także wędkarzy oraz turystów, którzy chcą się dostać do popularnej "Glinianki".

Żegnamy zasłużonego przygodziczanina

Zmarł Kazimierz Kucharski. W Przygodzicach był znany przede wszystkim jako wieloletni kierownik Gospodarstwa Pomocniczego przy Państwowym Technikum Rolnym w Przygodzicach. Od 1985 roku był nauczycielem technikum rolniczego. Miał 79 lat. Kondolencje dla rodziny.archiwum prywatneKazimierz Kucharski ur. 28.12.1942r. w Jastrzębnikach k. Kalisza. Syn Mariana i Stanisławy z domu Gostyńskiej. Miał starszego brata Mariana i młodsza siostrę Wiesławę.

Ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Wołowie k. Wrocławia, a następnie wydział rolny Akademii Rolniczej w Poznaniu.

Z Przygodzicami związany od 1969 roku, kiedy objął stanowisko kierownika Gospodarstwa Pomocniczego przy Państwowym Technikum Rolniczym w Przygodzicach. 

Od 1985 roku zaczął pracować jako nauczyciel w Technikum Rolniczym ucząc produkcji roślinnej, ekonomiki i organizacji, podstaw Agrobiznesu. 

W 2002 roku przeszedł na emeryturę.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie