Najnowszy post

Besiedem, czyli siedmioro artystów w antonińskim Pałacu Książąt Radziwiłłów [ZAPROSZENIE]

Działająca w ramach Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach antonińska galeria sztuki Operis.Artis w 2023 rok wchodzi z kolejną wystawą zbiorową – BESIEDEM – jak sama nazwa mówi, swoje prace pokaże na niej siedmioro twórczyń i twórców, zarówno postaci znanych już ze ścian galerii, jak i nowych gości. Wspólnym mianownikiem są tutaj nazwiska, rozpoczynające się od litery B. Wystawa zawiśnie w Pałacu Myśliwskim w Antoninie, rozpocznie się wernisażem 21 stycznia o godzinie osiemnastej.

Karpia z Przygodzic kupisz w tych sprawdzonych miejscach

Karp z Przygodzic ma swoją renomę w regionie i w Polsce. Tajemnica smaku tkwi w sposobie tradycyjnej hodowli oraz chowu. Nic dziwnego, że wiele osób chce zrobić na tym splendorze interes, szczególnie w tym gorącym, przedświątecznym okresie. Gospodarstwo Rybackie Przygodzice wystosowało oficjalny komunikat, w którym informuje gdzie oryginalnego karpia z Przygodzic można kupić. Drodzy Klienci
Ważna Informacja❗️
Od wielu lat staramy się aby nasz karp był dla Was najlepszym wyborem pod kątem walorów smakowych. Dzięki zachowanym tradycją hodowli i karmieniu wyłącznie naturalnymi zbożami Karp z Gospodarstwa Rybackiego w Przygodzicach smakuje najlepiej. 😉
Może dlatego coraz więcej sprzedawców wprowadza Was w błąd informując o pochodzeniu Karpia.
Dlatego informujemy :
Świąteczne punkty sprzedaży bezpośredniej Karpia z Gospodarstwa Rybackiego w Przygodzicach  
🐟Przygodzice Pardalin 1A - Namiot przy siedzibie Gospodarstwa Rybackiego
Czynny: czwartek 8-15 sobota 8-13 
Od 13 grudnia ( wtorek ) czynny codziennie w godzinach 8-15 do 22 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

 

🐟Ostrów Wielkopolski ul. Konopnickiej 9 ( naprzeciwko Biedronki)
Od 12 grudnia czynny codziennie w godzinach 8-17

 

Serdecznie zapraszamy
Życzymy Wesołych Świąt i Smacznego Karpia😀

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie