Najnowszy post

XXIII Targi rolno-ogrodnicze w Przygodzicach [ZAPOWIEDŹ]

28 kwietnia w Przygodzicach ruszają 23. Targi rolno-ogrodnicze. Będzie to okazja do zakupu artykułów szkółkarskich, sadowniczych i ogrodniczych, a także maszyn i urządzeń do produkcji rolno-ogrodniczej, sprzętu i wyposażenia gospodarstw i ogrodów. Od lat kiermasz promuje rodzimych producentów z różnych branż, a także instytucje i organizacje rolnicze, wreszcie lokalne grupy, które podejmują inicjatywy w społecznościach wiejskich.

Karpia z Przygodzic kupisz w tych sprawdzonych miejscach

Karp z Przygodzic ma swoją renomę w regionie i w Polsce. Tajemnica smaku tkwi w sposobie tradycyjnej hodowli oraz chowu. Nic dziwnego, że wiele osób chce zrobić na tym splendorze interes, szczególnie w tym gorącym, przedświątecznym okresie. Gospodarstwo Rybackie Przygodzice wystosowało oficjalny komunikat, w którym informuje gdzie oryginalnego karpia z Przygodzic można kupić. Drodzy Klienci
Ważna Informacja❗️
Od wielu lat staramy się aby nasz karp był dla Was najlepszym wyborem pod kątem walorów smakowych. Dzięki zachowanym tradycją hodowli i karmieniu wyłącznie naturalnymi zbożami Karp z Gospodarstwa Rybackiego w Przygodzicach smakuje najlepiej. 😉
Może dlatego coraz więcej sprzedawców wprowadza Was w błąd informując o pochodzeniu Karpia.
Dlatego informujemy :
Świąteczne punkty sprzedaży bezpośredniej Karpia z Gospodarstwa Rybackiego w Przygodzicach  
🐟Przygodzice Pardalin 1A - Namiot przy siedzibie Gospodarstwa Rybackiego
Czynny: czwartek 8-15 sobota 8-13 
Od 13 grudnia ( wtorek ) czynny codziennie w godzinach 8-15 do 22 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

 

🐟Ostrów Wielkopolski ul. Konopnickiej 9 ( naprzeciwko Biedronki)
Od 12 grudnia czynny codziennie w godzinach 8-17

 

Serdecznie zapraszamy
Życzymy Wesołych Świąt i Smacznego Karpia😀

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie