Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

Rusza 3. sezon wideobloga 63-421. Tym razem "Ze sztuką w tle"

Ruszył 3. sezon filmów na kanale 63-421. Autor wideobloga osadzonego w naszej gminie - Marcin Biegański - zaprasza do swojego studia znane i mniej znane osobistości świata kultury, samorządu czy sportu. W trzecim sezonie wyraźniej stawia na pasjonatów i już na starcie zapowiada się to dobra seria. Za nami premiera dwóch odcinków. Zapraszam Was do subskrybowania kanału oraz gorącej dyskusji. 
 


Marcin Biegański - autor wideobloga na kanale "63-421"


W pierwszym, otwierającym trzeci sezon, odcinku Marcin pyta Michała Kupczyka o jego pasje, a są nimi m.in. fotografowanie w klasycznym stylu oraz nasłuchiwanie ISS - Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.


   


Drugi odcinek jest typowo religijny, bo dotyczy Świąt Bożego Narodzenia. Gościem Marcina jest ksiądz Tomasz Kaczmarek, proboszcz parafii w Wysocku Wielkim. 


 

Szykuje się naprawdę ciekawy sezon, zwłaszcza że Marcin już zdradził kto znajdzie się na liście gości programu. Będzie to między innymi Wacław Kieremkampt, regionalista, który wydał właśnie swoją najnowszą książkę „Uwłaszczenie włościan w dobrach przygodzickich Książąt Radziwiłłów w pierwszej połowie XIX wieku”. 

Marcin Biegański i Wacław Kieremkampt - zapowiedź odcinka. 

Nie jest tajemnicą, że Marcin już od dawna prosił do programu wójta gminy Przygodzice Krzysztofa Rasiaka. Ta sztuka mu się udała w tym sezonie. Mam nadzieję. 

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie