Najnowszy post

Ulica Ceglana w Przygodzicach do remontu

Gmina Przygodzice poinformowała o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców oraz korzystających z ulicy Ceglanej w Przygodzicach. Od 28 sierpnia oficjalnie rozpoczyna się remont tej drogi. Tak długo wyczekiwany przez mieszkańców, ale także wędkarzy oraz turystów, którzy chcą się dostać do popularnej "Glinianki".

Tak naszego powstańca Jana Mertkę widzi pod koniec 2022 roku sztuczna inteligencja

Pod koniec 2022 roku pokazano nam w jaki sposób nas i znane postaci widzi sztuczna inteligencja. Przy pomocy aplikacji możemy generować tzw. avatary, czyli nasze postaci w cyfrowo zmodyfikowanej wersji. Przy pomocy odpowiednich narzędzi jesteśmy w stanie nadać im charakter, który potrafi pokazać ich w zgoła innych prezentacjach. Skorzystałem z tej opcji i wygenerowałem trzy współczesne portrety powstańca wielkopolskiego Jana Mertki. Zobaczcie efekty. Jan Mertka - obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję

Jan Mertka - obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję

Jan Mertka - obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie