Najnowszy post

Nowe zasady grupy "Przygodzicki bazarek" na Facebooku

Szanowni uczestnicy Grupy, sporo nas tutaj 💪🏻 ale z przykrością muszę przyznać, że zrobił się tutaj mały bałagan. To oczywiście moja wina, więc od nowego roku 2024 mam chęć stworzenia tutaj miejsca, gdzie klient indywidualny będzie mógł skutecznie sprzedać coś niepotrzebnego ze swojego domu, a przedsiębiorca będzie miał okazję sprzedać swój towar lub zareklamować swoją usługę.

Tak naszego powstańca Jana Mertkę widzi pod koniec 2022 roku sztuczna inteligencja

Pod koniec 2022 roku pokazano nam w jaki sposób nas i znane postaci widzi sztuczna inteligencja. Przy pomocy aplikacji możemy generować tzw. avatary, czyli nasze postaci w cyfrowo zmodyfikowanej wersji. Przy pomocy odpowiednich narzędzi jesteśmy w stanie nadać im charakter, który potrafi pokazać ich w zgoła innych prezentacjach. Skorzystałem z tej opcji i wygenerowałem trzy współczesne portrety powstańca wielkopolskiego Jana Mertki. Zobaczcie efekty. Jan Mertka - obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję

Jan Mertka - obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję

Jan Mertka - obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie