Najnowszy post

Zielone światło dla budowy dalszego odcinka S11 w kierunku Kępna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uzyskała właśnie ważną decyzję, która otwiera drogę do budowy kolejnego odcinka S11. Chodzi o ekspresówkę w kierunku Kępna, która zupełnie zmieni charakter Antonina. Wieś nie będzie już miejscowością przy drodze krajowej, co może znacznie zmienić życie jej mieszkańców na lepsze. Czy pozycja turystyczna Antonina jest wypracowana na tyle, aby utrzymał status miejscowości idealnej do wypoczynku? 

Tak naszego powstańca Jana Mertkę widzi pod koniec 2022 roku sztuczna inteligencja

Pod koniec 2022 roku pokazano nam w jaki sposób nas i znane postaci widzi sztuczna inteligencja. Przy pomocy aplikacji możemy generować tzw. avatary, czyli nasze postaci w cyfrowo zmodyfikowanej wersji. Przy pomocy odpowiednich narzędzi jesteśmy w stanie nadać im charakter, który potrafi pokazać ich w zgoła innych prezentacjach. Skorzystałem z tej opcji i wygenerowałem trzy współczesne portrety powstańca wielkopolskiego Jana Mertki. Zobaczcie efekty. Jan Mertka - obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję

Jan Mertka - obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję

Jan Mertka - obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie