Najnowszy post

Wybory Parlamentarne 2023 - PODSUMOWANIE

Pora na standardowe podsumowanie tegorocznych Wyborów Parlamentarnych w Gminie Przygodzice. Ten post będzie analizą wyników oraz subiektywnym komentarzem do wyborczej sytuacji. W tekście znajdziecie podział na frekwencje i poszczególne komisje wyborcze. 

Bocianie gniazda w Przygodzicach powoli zasiedlają się parami

Nie tylko w słynnym bocianim gnieździe w Przygodzicach, ale także na innych konstrukcjach zlokalizowanych na terenie Gminy Przygodzice mamy już pierwsze zasiedlenia bocianich par. Oto przegląd miejsc, w których możecie spotkać już te sympatyczne ptaki. Przy okazji ruszamy z akcją katalogowania bocianich gniazd w całej gminie. Jeśli blisko Was jest bocianie gniazda, w których na wiosnę osiedlają się te ptaki, to koniecznie dajcie znać. Bocianią parę można spotkać już na gnieździe przy Karczmie i Hotelu Górecznik***. 


Bociania para widziana była ostatnio (piątek 14 kwietnia) w gnieździe w Wysocku Małym. 

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie