Najnowszy post

Nowe zasady grupy "Przygodzicki bazarek" na Facebooku

Szanowni uczestnicy Grupy, sporo nas tutaj 💪🏻 ale z przykrością muszę przyznać, że zrobił się tutaj mały bałagan. To oczywiście moja wina, więc od nowego roku 2024 mam chęć stworzenia tutaj miejsca, gdzie klient indywidualny będzie mógł skutecznie sprzedać coś niepotrzebnego ze swojego domu, a przedsiębiorca będzie miał okazję sprzedać swój towar lub zareklamować swoją usługę.

Strażacki śmigus-dyngus w Przygodzicach

W lany poniedziałek ochotnicy z OSP Przygodzice wyruszyli na drogi sołectwa Przygodzice, aby podtrzymać tradycję lania wody. Strażacki śmigus-dyngus miał spektakularną oprawę, a woda lała się strumieniami. Wszyscy bawili się doskonale, co zobaczycie na fotorelacji autorstwa Krzysztofa Karpisiewicza. 
Fotorelacja autorstwa Krzysztofa Karpisiewicza. 
Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie