Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Strażacki śmigus-dyngus w Przygodzicach

W lany poniedziałek ochotnicy z OSP Przygodzice wyruszyli na drogi sołectwa Przygodzice, aby podtrzymać tradycję lania wody. Strażacki śmigus-dyngus miał spektakularną oprawę, a woda lała się strumieniami. Wszyscy bawili się doskonale, co zobaczycie na fotorelacji autorstwa Krzysztofa Karpisiewicza. 
Fotorelacja autorstwa Krzysztofa Karpisiewicza. 
Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie