Najnowszy post

Ulica Ceglana w Przygodzicach do remontu

Gmina Przygodzice poinformowała o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców oraz korzystających z ulicy Ceglanej w Przygodzicach. Od 28 sierpnia oficjalnie rozpoczyna się remont tej drogi. Tak długo wyczekiwany przez mieszkańców, ale także wędkarzy oraz turystów, którzy chcą się dostać do popularnej "Glinianki".

Strażacki śmigus-dyngus w Przygodzicach

W lany poniedziałek ochotnicy z OSP Przygodzice wyruszyli na drogi sołectwa Przygodzice, aby podtrzymać tradycję lania wody. Strażacki śmigus-dyngus miał spektakularną oprawę, a woda lała się strumieniami. Wszyscy bawili się doskonale, co zobaczycie na fotorelacji autorstwa Krzysztofa Karpisiewicza. 
Fotorelacja autorstwa Krzysztofa Karpisiewicza. 
Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie