Najnowszy post

XXIII Targi rolno-ogrodnicze w Przygodzicach [ZAPOWIEDŹ]

28 kwietnia w Przygodzicach ruszają 23. Targi rolno-ogrodnicze. Będzie to okazja do zakupu artykułów szkółkarskich, sadowniczych i ogrodniczych, a także maszyn i urządzeń do produkcji rolno-ogrodniczej, sprzętu i wyposażenia gospodarstw i ogrodów. Od lat kiermasz promuje rodzimych producentów z różnych branż, a także instytucje i organizacje rolnicze, wreszcie lokalne grupy, które podejmują inicjatywy w społecznościach wiejskich.

"Ze sztuką w tle" - rozmowa Marcina Biegańskiego z Barbarą Szymanowską

Na YouTubowym kanale "63-421" Marcina Biegańskiego pojawił się najnowszym film, którego bohaterem jest Barbara Szymanowska - dyrektor Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim oraz radna powiatu ostrowskiego. Wśród tematów pojawiły się m.in. kwestie związane z gimnazjami , współczesne wyzwania szkoły oraz wpływ pandemii na uczniów. Warto posłuchać. Link do materiału:

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie