Najnowszy post

Nowe zasady grupy "Przygodzicki bazarek" na Facebooku

Szanowni uczestnicy Grupy, sporo nas tutaj 💪🏻 ale z przykrością muszę przyznać, że zrobił się tutaj mały bałagan. To oczywiście moja wina, więc od nowego roku 2024 mam chęć stworzenia tutaj miejsca, gdzie klient indywidualny będzie mógł skutecznie sprzedać coś niepotrzebnego ze swojego domu, a przedsiębiorca będzie miał okazję sprzedać swój towar lub zareklamować swoją usługę.

40-lecie Zespołu Pieśni i Tańca Przygodzice [zapowiedź]

10 czerwca 2023 roku w sali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej im. Orla Białego w Przygodzicach ruszają oficjalne uroczystości jubileuszowe 40-lecia Zespołu Pieśni i Tańca Przygodzice.Będzie to nie tylko okazja do wzniesienia toastu za wspaniałą historię i dokonania naszych tancerzy, ale także możliwość obejrzenia nowej choreografii, nad którą Zespół pracuje już od roku! Na scenie zagoszczą orawskie rytmy 'spod samiuśkich Tater, hej'! Będzie więc energetycznie, skocznie i niezwykle śpiewnie! Oprócz nowiusieńkich układów pokażemy również dobrze znane elementy naszego programu, a także zaprezentujemy tańce i przyśpiewki z regionu Biskupizny, czyli południowo-zachodniej Wielkopolski. Szykuje się wiekopomne wydarzenie, które zapisze się w gminnych annałach na wieki! Nie może Was zabraknąć! - czytamy na facebooku. 


Wstęp jest wolny. 


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie