Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

40-lecie Zespołu Pieśni i Tańca Przygodzice [zapowiedź]

10 czerwca 2023 roku w sali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej im. Orla Białego w Przygodzicach ruszają oficjalne uroczystości jubileuszowe 40-lecia Zespołu Pieśni i Tańca Przygodzice.Będzie to nie tylko okazja do wzniesienia toastu za wspaniałą historię i dokonania naszych tancerzy, ale także możliwość obejrzenia nowej choreografii, nad którą Zespół pracuje już od roku! Na scenie zagoszczą orawskie rytmy 'spod samiuśkich Tater, hej'! Będzie więc energetycznie, skocznie i niezwykle śpiewnie! Oprócz nowiusieńkich układów pokażemy również dobrze znane elementy naszego programu, a także zaprezentujemy tańce i przyśpiewki z regionu Biskupizny, czyli południowo-zachodniej Wielkopolski. Szykuje się wiekopomne wydarzenie, które zapisze się w gminnych annałach na wieki! Nie może Was zabraknąć! - czytamy na facebooku. 


Wstęp jest wolny. 


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie