Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Dębnica z lotu ptaka

Dębnica to jedna z najpiękniej położonych miejscowości w naszej gminie. Skąpana wokół lasów antonińskich i stawów Doliny Baryczy jest prawdziwą turystyczną perełką regionu. Dziś zaglądamy do Dębnicy z perspektywy lotu ptaka. Miłego oglądania. 
Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie