Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Absurd drogowy w Smardowie. Brakuje 2 metrów asfaltu

To z pewnością jeden z największych drogowych absurdów zlokalizowanych na terenie Gminy Przygodzice lub w jej bliskim sąsiedztwie. Na drodze technicznej przy obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego prowadzącej z Olędrów Smardowskich (Gmina Ostrów Wielkopolski) w kierunku Smardowa (Gmina Przygodzice) zabrakło kilku metrów asfaltu. 2, może góra 3. Droga ze Smardowa w kierunku Olędrów Smardowskich to świetny skrót dla mieszkańców, którzy łatwo mogą się dostać do węzła Obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Po pokonaniu kilkuset metrów pojawia się jednak przeszkoda w postaci dziurawej drogi. Okazuje się, że zabrakło zaledwie kilku metrów asfaltu, choć na mapie ta droga jest w całości. 

Oto krótki filmik z tego miejsca: 


https://youtube.com/shorts/hmpNM-DwAnA?feature=shareKomentarze

Jesteśmy też na Instagramie