Najnowszy post

Nowe zasady grupy "Przygodzicki bazarek" na Facebooku

Szanowni uczestnicy Grupy, sporo nas tutaj 💪🏻 ale z przykrością muszę przyznać, że zrobił się tutaj mały bałagan. To oczywiście moja wina, więc od nowego roku 2024 mam chęć stworzenia tutaj miejsca, gdzie klient indywidualny będzie mógł skutecznie sprzedać coś niepotrzebnego ze swojego domu, a przedsiębiorca będzie miał okazję sprzedać swój towar lub zareklamować swoją usługę.

Absurd drogowy w Smardowie. Brakuje 2 metrów asfaltu

To z pewnością jeden z największych drogowych absurdów zlokalizowanych na terenie Gminy Przygodzice lub w jej bliskim sąsiedztwie. Na drodze technicznej przy obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego prowadzącej z Olędrów Smardowskich (Gmina Ostrów Wielkopolski) w kierunku Smardowa (Gmina Przygodzice) zabrakło kilku metrów asfaltu. 2, może góra 3. Droga ze Smardowa w kierunku Olędrów Smardowskich to świetny skrót dla mieszkańców, którzy łatwo mogą się dostać do węzła Obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Po pokonaniu kilkuset metrów pojawia się jednak przeszkoda w postaci dziurawej drogi. Okazuje się, że zabrakło zaledwie kilku metrów asfaltu, choć na mapie ta droga jest w całości. 

Oto krótki filmik z tego miejsca: 


https://youtube.com/shorts/hmpNM-DwAnA?feature=shareKomentarze

Jesteśmy też na Instagramie