Najnowszy post

Ulica Ceglana w Przygodzicach do remontu

Gmina Przygodzice poinformowała o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców oraz korzystających z ulicy Ceglanej w Przygodzicach. Od 28 sierpnia oficjalnie rozpoczyna się remont tej drogi. Tak długo wyczekiwany przez mieszkańców, ale także wędkarzy oraz turystów, którzy chcą się dostać do popularnej "Glinianki".

Absurd drogowy w Smardowie. Brakuje 2 metrów asfaltu

To z pewnością jeden z największych drogowych absurdów zlokalizowanych na terenie Gminy Przygodzice lub w jej bliskim sąsiedztwie. Na drodze technicznej przy obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego prowadzącej z Olędrów Smardowskich (Gmina Ostrów Wielkopolski) w kierunku Smardowa (Gmina Przygodzice) zabrakło kilku metrów asfaltu. 2, może góra 3. Droga ze Smardowa w kierunku Olędrów Smardowskich to świetny skrót dla mieszkańców, którzy łatwo mogą się dostać do węzła Obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Po pokonaniu kilkuset metrów pojawia się jednak przeszkoda w postaci dziurawej drogi. Okazuje się, że zabrakło zaledwie kilku metrów asfaltu, choć na mapie ta droga jest w całości. 

Oto krótki filmik z tego miejsca: 


https://youtube.com/shorts/hmpNM-DwAnA?feature=shareKomentarze

Jesteśmy też na Instagramie