Najnowszy post

Nowe zasady grupy "Przygodzicki bazarek" na Facebooku

Szanowni uczestnicy Grupy, sporo nas tutaj 💪🏻 ale z przykrością muszę przyznać, że zrobił się tutaj mały bałagan. To oczywiście moja wina, więc od nowego roku 2024 mam chęć stworzenia tutaj miejsca, gdzie klient indywidualny będzie mógł skutecznie sprzedać coś niepotrzebnego ze swojego domu, a przedsiębiorca będzie miał okazję sprzedać swój towar lub zareklamować swoją usługę.

Odyseja Antonińska 2023 płynie w dobrym kierunku

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Lido” rozpoczął się dziś czterodniowy Odyseja Antonińska - festiwal podróżniczy. Bilety jednodniowe to koszt 30 złotych, a karnet kosztuje 100 złotych. To okazja do spotkania i porozmawiania z niezwykłymi ludźmi. Oto relacja z pierwszego dnia festiwalu. 


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie