Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Odyseja Antonińska 2023 płynie w dobrym kierunku

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Lido” rozpoczął się dziś czterodniowy Odyseja Antonińska - festiwal podróżniczy. Bilety jednodniowe to koszt 30 złotych, a karnet kosztuje 100 złotych. To okazja do spotkania i porozmawiania z niezwykłymi ludźmi. Oto relacja z pierwszego dnia festiwalu. 


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie