Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

Piotr Kryszczak - kandydat do rady powiatu ostrowskiego

Wybory samorządowe 2024 już za 31 dni. Głosowanie na radnego w powiecie ostrowskim to być może dla Was mniej ważna opcja, ale wiele od tego zależy. Przedstawiam Wam sylwetkę kandydata na radnego, na którego moim zdaniem warto zagłosować, bo znam Go i wiem jak jest skuteczny w działaniu. 


Piotr Kryszczak to reprezentant naszej Gminy Przygodzice w radzie powiatu ostrowskiego. W ostatnich latach Piotr dał się poznać jako kompetentny urzędnik, który skutecznie pozyskuje środki zewnętrzne dla naszej Gminy. To dzięki zaangażowaniu Jego i całego zespołu Piotra udało się zrealizować wiele ciekawych projektów, a w tym momencie w toku są kolejne inwestycje.

Piotr jest od niedawna także Prezesem Wielkopolskiego Partnerstwa dla Doliny Baryczy, które także ma ciekawą ofertę dla przedsiębiorców z naszej Gminy i skutecznie pozyskało środki dla regionu.
Nazwisko Piotra znajdziecie na 3. miejscu listy Koalicji Obywatelskiej.

O tym dlaczego przy stosowanej metodzie D'Hondta to Piotr Kryszczak oprócz Tomasza Ziąbki ma największej szanse - spośród osób związanych z Gminą Przygodzice - na zostanie Radnym Powiatu Ostrowskiego zostanie opisane szerzej tuż przed wyborami. W poście opublikujemy również wszystkich reprezentantów Gminy Przygodzice.

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie