Najnowszy post

Odyseja Antonińska 2024 [PROGRAM]

Przed Wami program godziny tegorocznej, czwartej "Odysei Antonińskiej" 2024. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oraz przesunięcia godzin prelekcji.

Robert Kaczmarek kandydatem na wójta. Zbudował KWW Aktywni dla Gminy Przygodzice

Robert Kaczmarek dziarskim krokiem wchodzi w kampanię samorządową i buduje komitet wyborczy wyborców "Aktywni dla Gminy Przygodzice" ze 100% składem we wszystkich okręgach wyborczych.  Trzeba przyznać, że to odważny krok dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, który powalczy o fotel wójta ze swoim szefem Krzysztofem Rasiakiem. Mało tego: zbudował bardzo ciekawy team, który realnie ma szansę nawet na większość w radzie gminy. Do wyborów pozostało już tylko kilka dni. Oto skład wszystkich kandydatów na radnych :


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie