Najnowszy post

XXIII Targi rolno-ogrodnicze w Przygodzicach [ZAPOWIEDŹ]

28 kwietnia w Przygodzicach ruszają 23. Targi rolno-ogrodnicze. Będzie to okazja do zakupu artykułów szkółkarskich, sadowniczych i ogrodniczych, a także maszyn i urządzeń do produkcji rolno-ogrodniczej, sprzętu i wyposażenia gospodarstw i ogrodów. Od lat kiermasz promuje rodzimych producentów z różnych branż, a także instytucje i organizacje rolnicze, wreszcie lokalne grupy, które podejmują inicjatywy w społecznościach wiejskich.

Robert Kaczmarek kandydatem na wójta. Zbudował KWW Aktywni dla Gminy Przygodzice

Robert Kaczmarek dziarskim krokiem wchodzi w kampanię samorządową i buduje komitet wyborczy wyborców "Aktywni dla Gminy Przygodzice" ze 100% składem we wszystkich okręgach wyborczych.  Trzeba przyznać, że to odważny krok dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, który powalczy o fotel wójta ze swoim szefem Krzysztofem Rasiakiem. Mało tego: zbudował bardzo ciekawy team, który realnie ma szansę nawet na większość w radzie gminy. Do wyborów pozostało już tylko kilka dni. Oto skład wszystkich kandydatów na radnych :


Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie