Najnowszy post

XXIII Targi rolno-ogrodnicze w Przygodzicach [ZAPOWIEDŹ]

28 kwietnia w Przygodzicach ruszają 23. Targi rolno-ogrodnicze. Będzie to okazja do zakupu artykułów szkółkarskich, sadowniczych i ogrodniczych, a także maszyn i urządzeń do produkcji rolno-ogrodniczej, sprzętu i wyposażenia gospodarstw i ogrodów. Od lat kiermasz promuje rodzimych producentów z różnych branż, a także instytucje i organizacje rolnicze, wreszcie lokalne grupy, które podejmują inicjatywy w społecznościach wiejskich.

Wypadek z udziałem motocyklisty w Dębnicy (30.03.2024)

Dziś, w wielkanocną sobotę około godziny 15:30 przy ulicy Ostrowskiej w Dębnicy doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. Jedna osoba - kierujący 55-letni motocyklem został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala. Jest w stanie ciężkim. Świadek zdarzenia - mężczyzna, który jechał rowerem i widział całe zajście mówił, że motocyklista nie jechał wcale szybko, a 26-letni kierowca osobówki Audi miał wymusić pierwszeństwo podczas wyjazdu z posesji. Szczegóły wypadku będzie ustalała policja.
Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z naszej gminy, które udzielały pierwszej pomocy oraz zabezpieczały miejsce lądowania helikoptera HEMS.Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie