Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Krystian Piasecki - kandydat do rady powiatu ostrowskiego [artykuł sponsorowany]

Przedstawiamy sylwetkę Krystiana Piaseckiego, który kandyduje do rady powiatu ostrowskiego w okręgu 6. Piasecki startuje z miejsca 1 KWW Wielkopolska 2050. 


Krystian Piasecki w tych wyborach samorządowych postawił na nowoczesny sposób prezentowania swoich programowych tematów. 


Link do wywiadu Marcina Biegańskiego z Krystianem Piaseckim na kanale YouTube 63-421. 

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie