Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Wieczór wyborczy na kanale "63-421" u Marcina Biegańskiego

W poniedziałek 8 kwietnia, gdy Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała już wyniki wyborów samorządowych spotkałem się w studiu kanału "63-421" u Marcina Biegańskiego, by podsumować tegoroczne referendum samorządowe. Rozmawialiśmy o wynikach, prognozach, koneksjach i analizowaliśmy możliwe scenariusze po zdecydowanej wygranej Roberta Kaczmarka w radzie gminy. Zapraszam do obejrzenia. Link w artykule. 
"Przyjacielska Gmina" to seria programów na kanale YouTube "63-421", której autorem jest Marcin Biegański. 

Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie