Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

Piotr Kryszczak członkiem zarządu powiatu ostrowskiego

Dobra wiadomość dla gminy Przygodzice płynie z wczorajszej sesji rady powiatu ostrowskiego: Piotr Kryszczak, nasz reprezentant w samorządzie powiatowym trafił do zarządu, a wiceprzewodniczącym rady został Tomasz Ziąbka, lekarz z Czarnegolasu. Kryszczak będzie tam zasiadać wspólnie z Rafałem Walkowem i Michałem Ciupką. Starostą ostrowskim ponownie został Paweł Rajski (czwarta kadencja), jego zastępcą będzie Radosław Torzyński, a przewodniczącą rady powiatu Maria Tomaszewska, a wiceprzewodniczącymi Leszek Michalak i wspomniany Ziąbka. 

fot. FB Paweł Rajski
Komentarze

Jesteśmy też na Instagramie