Najnowszy post

Biedronka prawie gotowa

Przejeżdżając wczoraj wieczorem obok nowo budowanej Biedronki w Przygodzicach zauważyłem, że na frontowej ścianie budynku pojawił się już szyld sklepu. To wyraźny sygnał, że prace przy budowie marketu są na ukończeniu. Cala inwestycja ma się zakończyć jeszcze przed świętami i spoglądając na imponujące tempo prac będzie to możliwe. Czy będziecie robili w tym sklepie zakupy? A może jesteście wierni swoim ziomalom z małych punktów? Co sądzicie? 

O NAS

Przygodzice blog, lub jak kto woli Przygodzice Blogspot to stronka stworzona z myślą o mieszkańcach, którzy chcą być na bieżąco z informacjami na temat Gminy Przygodzice i nie tylko. Powstaliśmy dokładnie w listopadzie 2009 roku. Na początku nasze aspiracje sięgały nisko. W miarę upływu czasu rosły, a to wszystko za sprawą głodnych wiedzy mieszkańców gminy. To właśnie Oni są naszym motorem napędowym. Blogiem administruje pomysłodawca - Tomasz Wojciechowski. Stała współpraca: Robert Kaczmarek i Grzegorz Kowalski. KONTAKT: 

+48 531 579 192


Co możecie znaleźć na kartach naszego serwisu? Z pewnością będą to bieżące informacje na temat Gminy Przygodzice. Bez głaskania samorządowców, dostrzegając wady i zalety rządzących. Chcemy być obiektywni. Mamy świadomość, że to jest prawie niemożliwe do zrealizowania, dlatego nie silimy się i nie piszemy, że jesteśmy. Nikt nie jest. Oto dowody:


"Dążenie do by­cia obiek­tywnym jest bez sen­su, gdyż obiek­ty­wizm nie is­tnieje. Pot­ra­fimy dzielić się tyl­ko emoc­ja­mi i opi­niami, a nie prawdą" 

@Mr Jinks

"Cza­sem przy­dałoby się każde­mu stanąć po dru­giej stro­nie szy­by obiek­ty­wiz­mu...może wte­dy sa­mooce­na byłaby zu­pełnie inna..."
@Maniulka


"Nawet flądra nie jest bezstronna"

@ Stanisław Jerzy Lec
Przygodzice Blog to także wirtualna galeria naszej malowniczej gminy. A w niej dziesiątki, setki, tysiące ciekawych zdjęć. Fauna i flora, malownicze zakątki gminy Przygodzice. Inwestycje, kolizje i wypadki - to wszystko możecie zobaczyć na albumie Picasa. Oto adres:


Staramy się być na bieżąco z nowinkami technicznymi - dlatego też prowadzimy równocześnie video bloga na serwisie YouTube. Znajdziecie tam ciekawe filmiki, relacje z imprez oraz gminę Przygodzice w mediach. 
Video blog Przygodzic znajdziecie na:


Znajdziecie nas także na Facebooku: wystarczy wpisać "Przygodzice Blogspot". 

Miłego czytania i oglądania! 

Jesteśmy też na Instagramie