Najnowszy post

Banery Ryszarda Czarneckiego z Kaczyńskim straszą w całej gminie. "Rozwieszono je bezprawnie"

Wiecie co najbardziej mnie denerwuje? Nie to, że Obatel się rozwiesił, bo ma do tego prawo, ale to jak, gdzie i w jakiej liczbie materiałów wyborczych to zrobili jego ludzie. Banery z Czarneckim i Kaczyńskim straszą już na grubo ponad miesiąc przed wyborami do Europarlamentu. Okazuje się, że przynajmniej w pasie drogowym należącym do dróg wojewódzkich zgody na rozwieszenie nie ma - podaje Robert Wnuk, przewodniczący rady gminy Przygodzice. Wybory do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca.   

O NAS

Przygodzice blog, lub jak kto woli Przygodzice Blogspot to stronka stworzona z myślą o mieszkańcach, którzy chcą być na bieżąco z informacjami na temat Gminy Przygodzice i nie tylko. Powstaliśmy dokładnie w listopadzie 2009 roku. Na początku nasze aspiracje sięgały nisko. W miarę upływu czasu rosły, a to wszystko za sprawą głodnych wiedzy mieszkańców gminy. To właśnie Oni są naszym motorem napędowym. Blogiem administruje pomysłodawca - Tomasz Wojciechowski. Stała współpraca: Robert Kaczmarek i Grzegorz Kowalski. KONTAKT: 

+48 531 579 192


Co możecie znaleźć na kartach naszego serwisu? Z pewnością będą to bieżące informacje na temat Gminy Przygodzice. Bez głaskania samorządowców, dostrzegając wady i zalety rządzących. Chcemy być obiektywni. Mamy świadomość, że to jest prawie niemożliwe do zrealizowania, dlatego nie silimy się i nie piszemy, że jesteśmy. Nikt nie jest. Oto dowody:


"Dążenie do by­cia obiek­tywnym jest bez sen­su, gdyż obiek­ty­wizm nie is­tnieje. Pot­ra­fimy dzielić się tyl­ko emoc­ja­mi i opi­niami, a nie prawdą" 

@Mr Jinks

"Cza­sem przy­dałoby się każde­mu stanąć po dru­giej stro­nie szy­by obiek­ty­wiz­mu...może wte­dy sa­mooce­na byłaby zu­pełnie inna..."
@Maniulka


"Nawet flądra nie jest bezstronna"

@ Stanisław Jerzy Lec
Przygodzice Blog to także wirtualna galeria naszej malowniczej gminy. A w niej dziesiątki, setki, tysiące ciekawych zdjęć. Fauna i flora, malownicze zakątki gminy Przygodzice. Inwestycje, kolizje i wypadki - to wszystko możecie zobaczyć na albumie Picasa. Oto adres:


Staramy się być na bieżąco z nowinkami technicznymi - dlatego też prowadzimy równocześnie video bloga na serwisie YouTube. Znajdziecie tam ciekawe filmiki, relacje z imprez oraz gminę Przygodzice w mediach. 
Video blog Przygodzic znajdziecie na:


Znajdziecie nas także na Facebooku: wystarczy wpisać "Przygodzice Blogspot". 

Miłego czytania i oglądania! 

Jesteśmy też na Instagramie